Çınarlık Gençlik-Akçayspor maçında Hakeme saldırı
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Çınarlık Gençlik-Akçayspor maçında Hakeme saldırı

02 Aralık 2017 Cumartesi 21:49

1.Amatör Lig B Grubunun 10.haftasında bugün oynanan Çınarlık Gençlik-Akçayspor karşılaşması müsabakanın hakemine yapılan saldırı nedeni ile tatil edildi.Bu haberi Tweet et

Çınarlık Gençlik-Akçayspor maçında Hakeme saldırı

 1.Amatör Lig B Grubunun 10.haftasında bugün oynanan Çınarlık Gençlik-Akçayspor karşılaşması müsabakanın hakemine yapılan saldırı nedeni ile tatil edildi.

Müsabaka ev sahibi Çınarlık Gençlikspor'un 1-0 üstünlüğü ile devam ederken 60.dakikada Akçaysporlu oyuncu İbrahim Kıral'ın müsabaka hakemi Süleyman Hilmi Metin'ni darp etmesi nedeni ile tatil edildi.

Müsabaka ile ilgili kararın Disiplin Kurulu tarafından hafta içinde verilmesi bekleniyor.

TFFHGD Kınama
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği  Sakarya Şubesi yaşanan olayın ardından bir kınama mesajı yayınladı

İşte o açıklama
Ne yazık ki bugün FUTBOLUN KATİLLERİ görev başındaydı. Çınarlıkgençlikspor-Akçayspor arasında oynanan müsabakada kendini bilmez " kelime yazmaya" değmeyecek karakter yoksunu varlık süleyman hilmi metin hocamızı darp etmiştir. Bu çirkin olayın hukuki boyutlarının en yakın takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz. Süleyman hilmi metin hocamıza ve ekibine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor olaylara karışanları önce ALLAH a sonra YÜCE TÜRK ADALETİNE havale ediyoruz.

YAZIKLAR OLSUN SİZİN GİBİ SPORCUYA
TFFHGD SAKARYA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU 


Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Sahte ihk 4 ay önce yorumlandı

Bu kafa niye atıldı ihk ye sorun

0 Kişi beğendi.