Geyvespor tempoyu artırdı
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Geyvespor tempoyu artırdı

22 Ağustos 2017 Salı 22:04

Sakarya. 1. Amatör futbol liginde şampiyonluk parolasıyla yeni sezona hazırlanan Geyvespor tempoyu arttırdı.Bu haberi Tweet et

Geyvespor tempoyu artırdı2017-2018 amatör futbol sezonuna yeni yönetim ile giren Geyvespor antrenmanlarına devam ediyor. Antrenör Fikret Avcı nezaretinde ilçe stadında haftada 4 idman ile hazırlanan Geyvespor’da teni transferler göz doldururken, gençlerde forma için büyük mücadele içerisine girdi.


Geyvespor’un yeni yönetiminin de antrenmanlarda yalnız bırakmadığı futbolcuların çalışma hırs ve azmi antrenör Fikret Avcı’nın da beğenisini topluyor.


Geyvespor Başkanı Erdinç TUNA; lig öncesi güzel bir ekip oluşturduk. Futbolcularım ile teknik ve idari yönetimime güveniyorum. Lig öncesi antrenmanlarımıza başladık. Bizlerde yönetim olarak antrenmanlarımıza katılarak futbolcularımıza destek olmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki süreçte yapacağımız hazırlık maçları sonrası lige hazır hale geleceğiz. Geyvespor bu sene oluşturduğu kaliteli ekibini güzel futbolu ile süsleyerek izleyenlere futbol keyfi yaşatıp adından çok söz ettireceğine inanıyorum, dedi.
Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x