Geyvespor'un sağlığı Sezer Koca'ya emanet
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Geyvespor'un sağlığı Sezer Koca'ya emanet

30 Kasım 2017 Perşembe 11:25

Amatör kümede namağlup olarak şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor takımının futbolcuları Spor masaj uzmanı Sezer Koca’ya emanet..Bu haberi Tweet et

Geyvespor'un sağlığı Sezer Koca'ya emanet

Amatör kümede namağlup olarak şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor takımının futbolcuları Spor masaj uzmanı Sezer Koca’ya emanet..

Verdiği heyecan kadar sakatlanmalarda  sporun olmazsa olmazlarından. Müsabakalar öncesi ısınmayan vucut her türlü sakatlanmalara açık.Amatör kümede şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor, sakatlanmaların önüne geçebilmek ve müsabaka anındaki yaralanmalara anında müdahalede bulunabilmek için Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu spor masajı uzmanı Sezer Koca ile çalışmaya başladı.

4 yıllık Beden eğitimi öğretmenliği mezunu ve masaj Uzmanı Sezer Koca; Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum. Mesleğimi çok seviyorum. Kariyerimde Spor masaj uzmanı olarak  kendi ilçemin takımı Geyvespor’da görev yapmak benim için son derece gururlu olduğunu ifade etti.

Geyvespor Başkanı Erdinç TUNA; amatör maçlarda sağlık görevlisi olmamasının sıkıntısını her daim çekiyoruz. Geyvespor olarak bunu kendi imkanımızla çözmek için çaba harcıyoruz. Genç  spor masajı uzmanı Sezer Koca arkadaşımız ile birlikte Geyvesporun başarısı için çalışacağız dedi.


Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x