Taşburun ve Ferizli'den örnek davranış
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Taşburun ve Ferizli'den örnek davranış

04 Aralık 2017 Pazartesi 00:02

Sakarya Amatör Küme'de bu hafta zaman zaman yaşanan saha içi ve saha dışı olaylara nispet edercesine bir örnek yaşandı.Bu haberi Tweet et

Taşburun ve Ferizli'den örnek davranış

 Sakarya Amatör Küme'de bu hafta  zaman zaman yaşanan saha içi ve saha dışı olaylara nispet edercesine bir örnek yaşandı.

1.Amatör Küme A Grubu'nda bu hafta oynanan Taşburunspor-Ferizlispor müsakası 2-1 konuk ekibin üstünlüğü ile sona erdi. Müsabaka sonrası her iki takım oyuncuları ve hakem triosu biraraya gelerek çay içip sohbet ettiler. Sahalarda yaşanan şiddet olaylarının aksine ortaya konulan bu fair-play tablosu spor severlerin takdirini topladı.
Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Taraftar 5461 4 ay önce yorumlandı

Bu amatör ligi kurulduğundan beri köy takımları köylerde olan maçlar da yaşanan olaylar ne kadar haksizliklarla ahlak dışı olan olayları barindirsada köy yerlerinde bunların yaşanmasına alisamadiysaniz zaten taraftar degilsiniz sizi suclamiyorum ama bu yasananlar ilk kez yasanmio sadece tasburun için geçerli değil bütün köy takımlar için hatta semt takımları da dahildir amatör ligi gayet normal bu tasburunda oynanan mac şampiyonluk maçı olsaydı veya kume maçı yine kavgalar olurdu

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

İZLEYİCİ 4 ay önce yorumlandı

fair play kim taşburunspor kim bırakın bu işleri. daha 2 hafta önce oynadıkları maçta orta hakemi köşeye sıkıştırıp hakemin boğazına sarılip ağzı alınmayacak küfürler ettiler. hakem maçı tatil edeceğini açıklayınca tehdit edercesine tatil edersen buradan çıkamazsın deyip haklı tavırlar sergilediler. taraftarlarının ettikleri küfürleri söylemiyorum bile. zaten maçın skorundan da fair -play olduğu ortada (!) alan razi veren razi . bakalim daha ne fai̇r - play li̇kleri̇ göreceği̇z !!!

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

taraftar54 4 ay önce yorumlandı

taşburun biraksin bana bu masum ayaklarini bun hareketleri̇ her gelen takima yapicak cay ısmarlasın demiyoruz centilmence fair-play cercevesinde ayırlasın karşılasın. 1 hafta böyle 1 hafta rakibe ve hocalara hakeretler yağdırmıcak ağzı alınmıcak küfür savunmucaklar. reklam kokan hareketlere gerek yok.

1 Kişi beğendi.