2.Amatör Küme'de gruplar belli oldu
 Sakarya 2. Amatör Ligde kura çekimi Erenler Hüseyin Kama Amatör Evi’nde yapıldı. 8 Ayrı Grupta 52 takımın mücadele edeceği 2.Amatör Küme maçları bu hafta sonu yapılacak müsabakalar ile başlayacak.

Çift devreli lig usulüne göre oynanacak müsabakaların ardından gruplarını 1. sırada tamamlayan 8 takım 1.Amatör Küme'ye yükselecek. 

Merkez 1. Grup
1   32Evlerspor
2   Acıelmalık
3   Budaklarspor
4   Hendekgücü
5   Sakarya Akademi
6   Sakarya Karadeniz
7   SöğütlüKale
Merkez 2. Grup
1   Arifiye Atılgan
2   Kazımpaşa Belde
3   Kocadöngelspor
4   Orman Gençlik
5   Ozanlargücü
6   Sakarya Caddesi
7   Yeni Alandüzü
Merkez 3. Grup
1   Göktepe
2   Maltepe Gençlik
3   Meşelispor
4   Sakaryagücü
5   Taşlık İdman Yurdu
6   Yeşiller Gençlik
Akyazı 1.Grup
1   Akyazıspor
2   Bedilkazancı
3   Eskibedilspor
4   Gazellerspor
5   Hasanbeyspor
6   Kumköprüspor
7   Vakıfspor
8   Çatalköprü
Akyazı 2.Grup
1   Erdoğduspor
2   Fırtına G.B
3   Hacıfazlıoğlu
4   Harunusta
5   Topağaçıspor
6   Yağcılarspor
7   Yuvalakspor
Kuzey Grubu
1   Büyükyanık
2   Darıçayırıspor
3   Kocaali Sahil
4   Kuruderespor
5   Kuyumculu
6   Sinanoğluspor
Geyve Grubu
1   Cihadiye
2   Fevziye
3   Hayreddin
4   Kemaliye
5   Mekece
6   P.Akhisar
Pamukova Grubu
1   Alifuatpaşa
2   Bağlarbaşı
3   Boğazköyspor
4   Eşmespor
5   Kızılkayaspor
6   Safibeyspor
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Recep kurt 3 yıl önce

Karasu gurubu nerde

Avatar
Abdullah batman 3 yıl önce

Kuzey grubu karasu sayılır

Avatar
onur 3 yıl önce

merkez grupta kafaya oynayan takımlardan birinde futbol oynamak istiyorum irtibata geçmek isteyenler 531 834 86 26 numaralıdan ulaşabilir.....