2.Amatör Ligde pazar günü maç yok

FLAŞ HABER

 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


2.Amatör Ligde pazar günü maç yok

11 Mayıs 2017 Perşembe 22:46

Sakarya 2. Amatör küme liginde Pazar günü oynanacak olan maçları Pazartesi gününe kaydırıldıBu haberi Tweet et

2.Amatör Ligde pazar günü maç yok

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba,  Sakaryaspor’un Pazar günü Olimpiyat Stadında Diyarbekirspor ile oynayacağı karşılaşmayı aynı gün maçları olan kulüplerin futbolcu ve teknik adamlarının da izleyebilmeleri için Sakarya 2. Amatör küme liginde Pazar günü oynanacak olan maçları Pazartesi gününe kaydırdıklarını söyledi.


Başkan Zımba Futbol il Temsilcisi Tezcan Demir ve İl Tertip kurlu ile bir araya gelerek yaptıkları görüşme sonrasında Pazar günü program gereği oynanması gereken karşılaşmaların Pazartesi günü ve programda Pazartesi günü olan maçların da Salı günü oynatılacağını söyledi.


Konu ile ilgili bir açıklama yapan Sakarya Amatör Spor kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba “ Sakaryaspor’un Pazar günü hayati bir maçı oynanacak. Sakarya’da her kesimden kurum ve kuruluş başkanları seferberlik ilan ettiler. Biz de Askf olarak Sakaryaspor’a destek olmak amacıyla herkesin Sakaryaspor’u desteklemesi düşüncesi ile Pazar günü oynanacak maçları erteledik. Biz ve bizler gibilerin Sakaryaspor’un başarııs için herkese örnek olmamız gerekiyor. “ İfadelerini kullandı.Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x