Atletler Zirvede Tamamladı
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Atletler Zirvede Tamamladı

01 Aralık 2017 Cuma 10:45

Atletizm branşındaki başarıları ile göz dolduran Özel Sporcular, antrenörleri Nilüfer Özen Aslantepe ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret etti.Bu haberi Tweet et

Atletler Zirvede Tamamladı

 Atletizm branşındaki başarıları ile göz dolduran Özel Sporcular,  antrenörleri Nilüfer Özen Aslantepe ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret etti.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Atletizm branşında 2017 yılını zirvede tamamlayan ve Antalya’da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Özel Sporcular Atletizm Türkiye Şampiyonasında rakip tanımayan sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum“ şeklinde konuştu.


Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü sporcuları Cengiz Aydın , Sercan Yegit ve Doğa Otizm Gençlik ve Spor Kulübü Derneği sporcusu Mücahit Gülşan , Antalya’da yapılan 15 Temmuz Gazileri ve Şehitleri anısına düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonasına damga vurdu. Cengiz Aydın (Mental) 100 ve 200 metrede Türkiye şampiyonu , Sercan Yegit (Mental) 800 metrede Türkiye şampiyonu, Mücahit Gülşan (Down Sendromlu) 200 metrede Türkiye 3.’sü, 100 metrede Türkiye 4.’sü oldu.

 Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x