banner181

Okullar Arası Kros Müsabakaları Nefes Kesti

Sakarya Gençlik Spor İl Müdürlüğü Okullar arası kros müsabakaları sonuçlandı. Yıldız (Kızlar- Erkekler) ve gençler (Kızlar ve Erkekler) olmak üzere 4  kategorilerindeki kros mücadeleleri Takım halinde ve Ferdi olarak öğrenciler hem kendileri hem de okulları için yarıştı.

Taşlık Eğitim spor tesislerinde gerçekleştirilen Okullar arası Kros Yıldız kızlarda Talat Tömekçe O.O10 puanla birinci olurken, Üzeyir Garih O.O 59 puanla ikinci Küpçüler  O.O, 68 puanla üçüncü, Evrenköy O.O ise 76 puanla dördüncü oldu.

 

Yıldız Kızlar dereceye giren Sporcular

1-      Berivan Demir            Talat    Tömekçe  O.O

2-      Sinem Durgut             Talat    Tömekçe O.O

3-      Beyza Düzel               Talat    Tömekçe O.O

4-      Zeynep Bilir               Talat    Tömekçe O.O

 

Taşlık Eğitim spor tesislerinde gerçekleştirilen Okullar arası Kros Yıldız Erkeklerde

Aşağı Kirazca O.O     38 puan puanla birinci olurken, Talat Ayhan O.O    42 Puanla ikinci,-  F.Sultan Mehmet O.O 82 Puanla üçüncü, Karasu Yalı O.O 96 puanla dördüncü oldu.

 

 Yıldız Erekler dereceye giren Sporcular

1-      Doğan Bilen               Talat Ayhan   O.O

2-      Emircan Şen               Aşağı Kirazca O.O

3-      Ahmet Albayrak        Talat Tömekçe O.O

4-      M.Ali Karslı Hacı Mehmet Akkoç     O.O   

 

Taşlık Eğitim spor tesislerinde gerçekleştirilen Okullar arası Kros Genç Kızlarda Tansu Çiller Tic. ve Meslek.L.27 puanlar birinci, Güneşler Anadolu Lisesi 29 Puanla ikinci Hacı Zehra Akkoç Lisesi 41 puanla üçüncü, Kız Teknik ve Meslek Lisesi 79 puanla dördüncü oldu.

 

Genç Kızlar dereceye giren Sporcular

1-      Yaren Aydın              Tansu Çiller Lisesi

2-      Esra Yılkın                 Güneşler Anadolu Lisesi

3-      Feride Tanış               Cumhuriyet Lisesi

4-      Tuğba Çetin               Güneşler Anadolu Lisesi

 

 

Taşlık Eğitim spor tesislerinde gerçekleştirilen Okullar arası Kros Genç Erkeklerde Güneşler Anadolu Lisesi 13 Puanla birinci, Geyve Matem 52 Puanla ikinci, Karasu Şehit Üsteğmen Abanoz Lisesi75 puanla üçüncü, Erenler Anadolu Lisesi 96 puanla dördüncü oldu.

 

Genç Erkekler dereceye giren Sporcular

1-      Batuhan Kaya Güneşler Anadolu Lisesi

2-      M.Can Sola    Güneşler Anadolu Lisesi

3-      Murat Bayraktar Güneşler Anadolu Lisesi

4-      Ömer Çınar Geyve Matem

 

Yıldız Kızlar dereceye giren takım ve sporculara ödülleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Koşu verdi

 Yıldız Erkekler dereceye giren takım ve sporculara ödülleri Gençlik ve spor İl Müdürlüğü Spor Şb Müdürü Bülent Kasım verdi.

Genç Kızlar dereceye giren takım ve sporculara ödülleri Tanus Çiller Ticaret ve Meslek Lisesi Müdürü Mithat Şahin verdi

Genç Erkekler dereceye giren takım ve sporculara ödülleri Okul Sporcuları temsilcisi Mehmet Akova verdi

 

Haber: Muhammed Çavuş

 

 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.