banner181

Sakarya kros yarışları tamamlandı
2009–2010 Öğretim yılı Sakarya kros yarışları tamamlandı

Sakarya Milli Eğitim bünyesinde okullar arası 2009–2010 Öğretim yılı 23 Kasımda yapılan Kros yarışlarında dereceye giren sporculara madalyalar ve derece yapan okullara kupalar törenle aldılar.


 



Küçük kızlar ferdi neticeleri:

1-Zeynep KÖKSAL                                        Karasu Fatih Sultan Mehmet İÖO


2-Ayşe YILDIZ                                               Kazım Karabekir İÖO


3-Hazal Nur SAĞIROĞLU                             Şh. Mustafa Özen İÖO


4-Yaren AYDIN                                              Sakarya İÖO


 


Küçük erkek ferdi neticeleri:


1-Onur ALTINAY                                          Dağdibi Berna Yılmaz İÖO


2-Ercan KARAKAŞ                                        Karasu Sezi Eratik İÖO


3-Bekir  GEYİK                                              Güneşler Murteza Erdoğan İÖO


4-Mustafa Talha  YAŞA                                  Karaman İÖO


 


Yıldız kızlar ferdi neticeleri:


1-Sevgi  KARAOĞLAN                                Büyükgazi İÖO


2-Ayşe  LAFLI                                               Pamukova Fatma Hanım İÖO


3-Feride TANIŞ                                              Şh. Mustafa Özen İÖO


4-Bahar SERTER                                            Taraklı YİBO


 


Yıldız erkek ferdi neticeleri:


1-İsmail ERDEM                                        Arifiye Kazım Karabekir İÖO


2-Erhan ERİZ                                              Dağdibi Berna Yılmaz İÖO


3-Fırat KOÇ                                                Sabihanım İÖO


4-İsmail DEVECİOĞLU                            Karasu Fatih Sultan Mehmet İÖO


 


Genç kızlar ferdi neticeleri:


1-Büşra YILMAZ                                          Hendek Lisesi


2-Nadide KELEŞ                                           80. Yıl Cumhuriyet Lisesi


3-Kübra SESLİ                                              80. Yıl Cumhuriyet Lisesi


4-Zeynep ODABAŞ                                       Hendek Kız Teknik ve Meslek Lisesi


 


Genç erkek ferdi neticeleri:


1-Cemre ALET                                           Hendek Lisesi


2-Uğur Mut                                                 Fatih E.M.L.


3-Soner BAKIR                                          Hendek A.K.V. ve E.M.L.


4-Seyithan ASLIĞAN                                Geyve METEM



Hazırlayan: Ertuğrul Akgün



İlgili Galeriler
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.