Sakarya'nın en hızlısı belli oldu
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Sakarya'nın en hızlısı belli oldu

13 Nisan 2017 Perşembe 16:45

Cheetos Sakarya’nın En Hızlısı Atletizm Yarışması Adapazarı Atatürk Stadında yapılan finaller ile sona erdi.



Bu haberi Tweet et

Sakarya'nın en hızlısı belli oldu

 Cheetos Sakarya’nın En Hızlısı Atletizm Yarışması Adapazarı Atatürk Stadında yapılan finaller ile sona erdi. İlçelerde yapılan müsabakalarda başarılı olan sporcular, Sakarya’nın en hızlısı olmak için birbirleriyle yarıştılar.


100 metrede kızlar ve erkeklerde başarılı olan sporculara ödüllerini Spor Şube Müdürü Murat Acar, Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yavuz Salman, Atletizm İl Temsilcisi Atakan Gündoğdu, Atletizm Hakem, Okul Yönetici , Beden Eğitimi öğretmenleri ve antrenörler takdim ettiler.

Foto galeriye git
Müsabakalar sonrasında 100 metrede 2003 doğumlularda Ömer Faruk Şeşen (Arif Nihat Asya O.) 1., Halil İbrahim Güzel  (Arif Nihat Asya O.) 2. ,  Melih Kayı (Sait Faik A.O.) 3. Oldu. 2004 doğumlularda  İdris Ersoy (Saüt Faik A.O.) 1., Fatih Karamehmet (Adp. İmam Hatip O.) 2., Yunus Emre Süer (Sait Faik A.) 3. Oldu.


2006 Doğumlularda Bertuğ Balkaya (Sapanca Alaçam O.) 1.,Mert Ali Avcı (Adp.İmam Hatip O.), Mert Ali Orhan (Dr.Nuri Bayar O.) 3. Oldu. 2007 doğumlularda Yusuf Demir (Karasu İ.H.O.) 1., Batın Ural (Geyve Atatürk O.) 2., Can Dayanç (Mithatpaşa O.) 3. Oldu.


100 metre kızlarda ise 2003 doğumlularda Sena Gümüş (Mithatpaşa O.) 1., Meleknur Ünverin (SAÜ Vakfı) 2. , Merve Kurtoğlu (Mithatpaşa O.) 3. Oldu. 2004 doğumlularda Elif Bilgiçli (Sait Faik A.O.) 1., Azra Aleyna Paylar (İlke O.O.) 2., İlayda Nur Ersöz (Mimar Sinan O.) 3. Oldu.


2005 doğumlularda Şule Kaya (M.Zumra Kuş O.O.) 1., Gülsüm Kocacık (Mithatpaşa O.) 2., Miray İşçi (21 Haziran O.) 3. Oldu. 2006 doğumlularda Zeynep Hoşgör (Ahmet Akkoç O.) 1. , Selime Sıla Maltepe (Mithatpaşa O.) 2., Zeynep Barut (Nuri Bayar O.O. ) 3. Oldu. 2007 doğumlularda Duru Çakar (Ahmet Akkoç O.) 1. , Belinay Acar (Adap.Şehit Mustafa Ö.O.) 2., Rabia Ağaçdelen (Geyve Atatürk O.) 3. Oldu. Başarılı olan sporcular Türkiye’nin en hızlısı olmak için yapılacak olan şampiyonada ilimizi temsil edecekler.



Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler



@name x