banner181

Serdivan Atletizm seçmeleri yapıldı
Atletizmi Geliştirme Projesi Serdivan İlçesi Seçme Müsabakaları yapıldı

Çok çekişmeli gecen yarışlarda derece yapan atletler madalya ve sertifa alarak ödüllendirildiler.


Atletizm Federasyonu Başkanlığı ve Sakarya Atletizm İl Temsilciliği 2009 yılı programında yer alan “Atletizmi geliştirme projesi “kapsamında Serdivan İlçesi seçmeleri 24 Şubat 2009 Salı günü Serdivan Lisesi yanındaki parkurda yapıldı.


 


İlköğretim seviyesindeki 97-98 ve 95-96 doğumlu sporcular arasında yapılan seçme müsabakalarına 5 ilköğretim okulundan 100 sporcu iştirak etti.


 


İlk yarışın startının Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali DERE tarafından verilmesiyle, Yoğun yağış ve soğuk altında devam eden yarışlarda tüm sporcuların heyecanla varış çizgisine gelerek bitirmeleri memnuniyet yarattı.


 


Müsabakaların bitimiyle ödül töreninde Serdivan Kaymakamı Sn.Fahri KESER,Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali DERE ,Serdivan Lisesi Müdürü Eyüp YAZICI dereceye giren sporculara Madalyalarını ve başarı belgelerini takdim ettiler.


 


Serdivan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali İhsan ÇOKAN, bu kadar olumsuz hava şartlarında yarışların düzeni ile ilgili Atletizm Proje koordinatörü İbrahim ARKAN ve İl Temsilcisi Kenan ÇATALBAŞ’a teşekkür ederek organizasyon sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasından memnun olduğunu belirtti.


Yine İlçe sınırlarındaki Mehmet ZORLU,Talat AYHAN,Bahçelievler,Hakkı Demir ve Kazımpaşa İlköğretim Okulları Müdürlerine ve Beden eğitimi öğretmenlerine organizasyona gösterdikleri ilgiden , dolayı teşekkür ederek,Önümüzdeki aylarda Serdivan İlçesi içinde daha büyük bir yarışın müjdesini verdi


 


 


DERECELER


1500 KIZLAR                                                  1500 ERKEK


1.      Aleyna Demirci            -Mehmet Zorlu İ.Ö.                 1-Serdar Öz    -Hakkı Demir


2.      Tuğba Haldızoğlu         -Kazımpaşai.Ö            2- Muhammet Şenlikoğlu-Hakkı Demir


3.      Rana Ateştürk  -Mehmet Zorlu İ.Ö                      3-Aytekin Beşir Selvi-Mehmet Zorlu          


4.      Sümeyra Er                  - Talat Ayhan İ.Ö                    4-Oğuzcan Sezgin –Hakkı Demir


5.      Nagihan Yay                -Hakkı Demir İ.Ö.                   5-Mustafa Semiz –Mehmet Zorlu


2000 Kızlar                                                        2000 Erkek


1.      Ayşenur Korkmaz        -Talat Ayhan İ.Ö.                    1-Erdem İşler              -Hakkı Demir


2.      Betül Yedekçi              -Hakkı Demir                          2-Sefa Mayhoş            -Kazımpaşa


 


 



 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.