Basketbolda ödeme krizi aşıldı
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Basketbolda ödeme krizi aşıldı

01 Mayıs 2018 Salı 21:28

Tahincioğlu Basketbol Süper Liginde mücadele eden Sakarya Büyükşehir Basketbol'da uzun süredir yaşanan ödeme krizi aşıldı.Bu haberi Tweet et

Basketbolda ödeme krizi aşıldı

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Liginde mücadele eden Sakarya Büyükşehir Basketbol'da uzun süredir yaşanan ödeme krizi aşıldı.

 

Sakarya Büyükşehir Basketbol Kulübü Başkanı Akgün Altuğ ve yönetiminin Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile yaptığı görüşmelerin ardından sorunun çözümü için büyük ölçüde yol kat edildi. Başkan Zeki Toçoğlu ve Akgün Altuğ'un yaptığı girişimler sonrasında yeşil siyahlılara bu hafta sonu oynayacakları Karşıyaka maçı öncesinde ödeme yapılacağı öğrenildi.

 

İstifa yok

 

Sakarya Büyükşehir Basketbol'un kendi sahasında Galatasaray'ı 75-73 yendiği karşılaşma sonrası istifa ettiği iddia edilen başkan Akgün Altuğ'un sezon sonuna kadar takımdan ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığı öğrenildi.

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerin ardından SATSO Başkanlığına seçilen Akgün Altuğ; " Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla hem bu sezonu hem de önümüzdeki sezona yönelik planlarımızı konuştuk. SATSO Başkanlığına seçilmem dolayısıyla bazı sorumluluklarım arttı fakat şuan için görevi bırakmam söz konusu değil. Arkadaşlarımla beraber görevimizin başındayız" ifadelerini kullandı.Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x