banner181

Junior'lar Basketbol Turnuvası başladı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile düzenlenen Junior'lar Basketbol maçları Lütfü Yaman spor salonunda başladı. 9 Takımın katıldığı  A Grubunda  Işıkkolejispor , Eğitimspor, Gençlikmerkezi Gençlikspor, Akyazı Konuralpspor, Özel Erenler Güneş spor, B Grubunda Atılganspor, Prof.Dr. Tansu Çiller spor, SAÜ Vakfı Kolej spor, Özel Murat Şahin spor takımları bulunuyor .

Tamamen dolu türübünlerin önünde oynanan  2002,2003 ve 2004 doğumlu miniklerin oynadıkalrı maçlarda yapılan hareketler ve atılan Basketler izleyicileri büyülüyor

 

Prof.Dr. Tansu Çiller spor : 24  - SAÜ Vakfı Kolej spor : 02

Salon : Lütfü Yaman

Hakemler: T. Etensel – H.C. İnan

Prof.Dr. Tansu Çiller spor: Oğuzhan, Umut, Erkan, Kaan, Emre, Ahmet, Umut, İbrahim, Uygar, Berke, Emir, Haktan

Antrenör : Mesut Barut Nurettin Elmacı

SAÜ Vakfı Kolej spor : Kaan, Emre, Alibeyaz, Utkan, Vedat, Yusuf, Sadık, Barış, M.Emre, Oğuzhan

Antrenör : Faik Orhun Tapşın

---------------------

Özel M.Şahin spor : 10 – Atılganspor : 09

Hakemler :T.Etensel – H.C. İnan

Özel M. Şahin Kolejspor: Hüseyin, Kerem, Berkan, Berkay, Ömer, Fatih, Çoğan, UğurBahadır, Barış, Alperen, Baturalp, Mertali

Antrenör : Mehmet Şah Uslu – Yusuf Aslan

Atılganspor :Ömer, Enes, Nihatcan, Kerem, Cahitcan, Umut, Ulaşcan, Bora, Ahmet, Ubeyt, Kaan, Hakan

Antrenör : Onur Cıngır

----------------------------

Eğitimspor : 6 – Gençlik Merkezi :2

Salon: Lütfü Yaman

Hakemler :S.Sevinç – M. Varol

Eğitimspor : Bilal, Tunahan, Tuğrul, Can, Yağızefe, Emir, Sami, Kerem, Yusufcan, Emir İbrahim, Talha, Yunusemre, Ahmetyusuf,

Antrenör : Mesut Barut – Nurettin Elmacı

Gençlik MerkeziGençlikspor : Berkay, Tarık, Tufan, Emre, Murat, Ömerfaruk, Berkay Yazıcıoğlu, Mert, Mert Akbalık, Berkin, Ali, Burak

Antrenör : Köksal Dereli

----------------------------

Özel Işık Kolejispor : 18 – Akyazıkonuralpspor : 01

Salon : Lütfü Yaman

Hakemler : S. Sevinç -  Z. Albayrak

Özel Işık Kolejispor : Emir, Yusuf Yıldırım, Yusuf Karaaslan, Enis, A.Melih , Musab , Turgay, İ.Hakkı, Erkan, Mustafa, Baha

Antrenör: Serdar Kanlıoğlu

Akyazı Konuralpspor : Berk, Melih , Alperen , Garan , Bilal , M.Barış , Cansu , İsmail , Umut , Alperen Aydın

Antrenör : Beyza Yılmaz – Melih Arbay

[gallery link="file" orderby="title"]
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
SERKAN KULLUKÇU 7 yıl önce

Takımlar arasında Sakarya Basketbol Kulübü de var.