Küçük Devlerde Şampiyon Teksen
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Küçük Devlerde Şampiyon Teksen

08 Mart 2018 Perşembe 17:15

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Küçük Erkekler 2'inci Küme Basketbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.Bu haberi Tweet et

Küçük Devlerde Şampiyon Teksen

 

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Küçük Erkekler 2'inci Küme Basketbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. Finalde BİL Okullarını 45-22 mağlup eden Teksen Orta Okulu şampiyon oldu.

Küçük Erkekler İkinci Küme Basketbol İl Birinciliği  final heyecanı Sakarya Atatürk Spor Salonunda yaşandı. Teksen Koleji ve Bil Okullarının karşı karşıya geldiği final müsabakasında tribünleri dolduran öğrenciler takımlarını büyük coşku ile destekledi.

Final karşılaşmasını 43-25 kazanan Teksen Koleyi şampiyonluk coşkusunu öğretmenleri ve taraftarları ile doyasıya kutladı. Teksen Koleji Türkiye Şampiyonası Grup maçlarında Sakarya'yı temsil edecek.


Üçüncülük mücadelesinde ise Özel Doğa Orta Okulu ve Yücel Ballık Orta Okulu karşı karşıya geldi. Son dakikaya kadar büyük heyecana sahne olan mücadeleyi Yücel Ballık Orta Okulu 23-20 kazanarak üçüncü oldu.

Final maçının ardından kupa törenine geçilirken 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeni ile ilk dört  takıma kupalarını Kadın Öğretmenler tarafından takdim edildi.Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x