Hasan Özkan; Hedefi Tutturduk
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Hasan Özkan; Hedefi Tutturduk

21 Aralık 2017 Perşembe 12:40

BAL’da ilk yarıyı 16 puanla tamamlayan Karasuspor’da Başkan Hasan Özkan, ilk yarı değerlendirmesinde bulundu. İlk hedeflerinin Sakarya takımları arasında ilk sırayı almak olduğunu belirten Başkan Özkan, “Bu hedefimizi tutturduk” dedi.Bu haberi Tweet et

Hasan Özkan; Hedefi Tutturduk

 İYİ NOKTADAYIZ

Karasuspor’da Başkan Hasan Özkan, Bölgesel Amatör Lig’de ilk yarı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Devreyi 16 puanla tamamlayan sarı-kırmızılı takımda Başkan Hasan Özkan, ilk yarı hedeflerini tutturduklarını söyledi. Başkan Özkan, “Karasuspor olarak tek hedef olarak gördüğüm nokta Adapazarıspor ve Sapanca Gençlikspor’un üzerinde ligi bitirmek ancak ligde oynadığımız 13 takıma da baktığımızda bir pişmanlık hissediyorum. Bu da sezon başında kurduğumuz kadro ve iyi hazırlanamadığımızdır. Karasuspor olarak daha iyi olduğumuzu görmekteyim. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon kulübü Süper Ligin başlamasına 15 gün kala devraldık. Kadromuzu alelacele kurduk. Her ne kadar belediye destekli olsa da Karasuspor sevdalısı arkadaşlarımız ile yola koyulduk ve başarılı da olduk” dedi.

FİRMALARA KIRGINIM

Karasu’dan destek alma konusunda beklentilerin karşılandığını belirten Başkan Hasan Özkan, “İlçeden destek aldım. Açıkça söylemek gerekirse sezona başlarken iş adamlarımıza forma vererek ve yönetimdeki arkadaşlarımızın katkıları ile 500 bin TL para topladık. İkinci devre için en az 400 bin liraya ihtiyacımız var. Ama şuanda kulüp olarak eksilerdeyiz. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Karasuspor yararına gece düzenledik. Umduğumuz miktarı yakalayamadık. Verilen sözler hep kağıt üzerinde kaldı. Şu bir gerçek ki Kaymakamımız Aziz Mercan bey bize çok yardımcı oldu. Kendisine müteşekkiriz. Gerek Gazi Metal olsun gerek ise BMC firmalarına çok kırgınım. Gerçi Gazi metal bizlere sadece forma ve malzeme sponsoru oldu. Nakit olarak bir para alamadık. Ben Gazi Metal’in Sakarya’da Olgunlar Turnuvasına maddi sponsor olacak olmasını asla kabullenemiyorum” ifadesini kullandı. 

KARASUSPOR’A AŞIĞIM

Karasuspor’un her kademesinde görev aldığını ve bundan gurur duyduğunu ifade eden Başkan Hasan Özkan bundan sonra da sarı-kırmızılı takımın emrinde olduğunu söyledi. Başkan Özkan, “Net konuşuyorum biri gelip kulüp başkanlığını ben yapacağım desin seve seve kabul ederim. Hatta yanında olurum. Çünkü bu sevgi bambaşka şunu söylemeden geçemeyeceğim. Sezon başında bir çok antrenör ile konuştuk akıl almaz rakamlar istediler bizden.  Ancak biz önce Cumhur Özkurt ardından da Mehmet Ali hocamızda karar kıldık. İlk devrenin son üç haftasında bu yana hocamızla beraber çalışıyoruz ve sezon sonuna kadar devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

BAŞKANI BEKLİYORUZ

Karasuspor Başkanı Hasan Akcan, sezon başında kendilerine söz veren Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’ndan destek beklediklerini söyledi. Başkan Akcan, “Başkanımız bize maddi yardım yapacağına dair söz verdi ama şu ana kadar verdiği söz ile kaldı.  Kendisini çok seviyorum. Ülkenin ve ilçenin ekonomik durumu belli elinde olsa çok iyi biliyorum ki yardım edecek ben umudumu yitirmedim” dedi. Başkan Hasan Özkan ayrıca devre arasında hocalarının bildiği ve çalıştığı oyuncuları kadrolarına katmak istediklerini belirtti.   


Mustafa GÜL/YenihaberBu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

[email protected] 4 ay önce yorumlandı

helal sana başkan 500 bin i sakaryaspor yöneticileri sakarya ilinde toplayamıyorlar

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Net 4 ay önce yorumlandı

Başkan şakamısın sen neyin hedefini tutturdun onca para harcadın düşmemeye oynuyosun utanmadan hedefi tutturduk diyosun komedi

0 Kişi beğendi.