Ampute'den Teşekkür Ziyareti
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Ampute'den Teşekkür Ziyareti

11 Mayıs 2018 Cuma 17:16

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği kendilerine verdiği destekten dolayı Prof.Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne ziyarette bulundu.Bu haberi Tweet et

Ampute'den Teşekkür Ziyareti

 

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği kendilerine verdiği destekten dolayı Prof.Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne ziyarette bulundu.

 

Ampute Spor Kulübü Dernek Başkanı Sinan Panta, başkan vekili  Bülent Vardar ve sporcular Prof.Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mithat Şahin’i ziyaret ettiler. Ampute futbol müsabakalarının sağlıklı güvenli bir ortamda oynama imkanı sağladığı için okul müdür Mithat Şahin'ne teşekkür eden Kulüp Başkanı Sinan Panta plaket ve forma hediye etti.

 

Okul Müdürü Mithat Şahin “ 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası nedeniyle,Engelli kardeşlerimize ve onların değerli ailelerine sağlık,mutluluk ve huzurlu bir yaşam diliyorum. Bu haftanın Engelli kardeşlerimizin sorunlarının çözümüne merhem olmasını temenni ediyorum.Kimse şunu unutmasın Engelli gülerse Herkes güler" diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x