ASKF'den boksörlere ödül

FLAŞ HABER

 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


ASKF'den boksörlere ödül

11 Ocak 2018 Perşembe 00:15

Sakarya'nın yetiştirdiği, Boks Milli Takım Antrenörlerinden Ertuğrul Akgün ve sporcuları, ASKF Başkanı Yaşar Zımba tarafından kupa ve madalyayla ödüllendirildi.Bu haberi Tweet et

ASKF'den boksörlere ödül

 Sakarya'nın yetiştirdiği, Boks Milli Takım Antrenörlerinden Ertuğrul Akgün ve sporcuları, ASKF Başkanı Yaşar Zımba tarafından kupa ve madalyayla ödüllendirildi.

Sakarya’da boks branşında 2018 yılında filiz sporcularla kurulan Akgün Boks Spor Kulübü ve Akyazı Dolunay Spor Kulübü'nün katıldığı Sakarya İl Boks Birinciliği'nde sporcuların almış oldukları  başarılardan dolayı ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Yönetimi, genç boksörlere birer madalya vererek onurlandırırken, yeni kurulan her iki kulüp adına da bir kupa verdi.

SASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı konuşmasında ; "Yeni kurulan kulüplerin Sakarya’mızda ki gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için verilen çalışmalardan dolayı kulüp yöneticilerini ve sporcularını kutluyorum. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Genç Bayanlar ve Genç Erkekler Türkiye Şampiyonalarında bu sporcularımızın iyi bir başarı elde ederek dönmelerini diliyorum. Yeni kurulan bu iki kulüp başkanlarını ve yöneticilerini kutluyorum" dedi.

Akgün Boks Spor Kulübü kurucusu Ertuğrul Akgün, Akyazı Dolunay Kulüp Başkanı ve ayrıca ASKF yönetim kurulu üyesi Ahmet Silahcı genç bayan ve erkek boks takımının almış oldukları başarılardan dolayı sporculara yemek verdiler. 


Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x