Cimnastikcilerde Hedef Avrupa
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Cimnastikcilerde Hedef Avrupa

08 Eylül 2017 Cuma 16:04

Cimnastik Branşında Sakarya İli olarak bir marka haline gelmeyi hedeflediklerini belirten Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , “Hedefimiz Avrupa Şampiyonluğu “ dedi.Bu haberi Tweet et

Cimnastikcilerde Hedef Avrupa

 Cimnastik Branşında Sakarya İli olarak bir marka haline gelmeyi hedeflediklerini belirten Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , “Hedefimiz Avrupa Şampiyonluğu “ dedi.

 Aerobik Cimnastik Avrupa Şampiyonası 22-24 Eylül 2017 tarihleri arasında  İtalya’nın Ancona kentinde yapılacak. İlimiz sporcularından Ahmet Çoruh ve Ahmet Meriç Turmamış, Milli Takımla birlikte , ülkemiz adına Avrupa Şampiyonasında podyuma çıkacaklar. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan Milli Takım sporcularından Ahmet Çoruh ve Ahmet Meriç Turmamış’a başarılar diliyorum. Antrenörlerimize de güveniyoruz, Cimnastik branşında daha fazla sporcumuzun milli takıma yükselmesi için , antrenörlerimiz  de özverili bir şekilde çalışıyorlar. “ şeklinde konuştu. 


  Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Cimnastik Antrenörü ve aynı zamanda Aerobik Cimnastik Milli Takım Antrenörü olan Semra Ediz, Rüstemler Necmi Uztürk Spor Salonunda yaptığımız antrenmanlarımıza ilgi bir hayli büyük. Avrupa Şampiyonasına da , sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. “ dedi.


Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x