Çocuklar Okula Anneler Havuza devam ediyor
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Çocuklar Okula Anneler Havuza devam ediyor

11 Ocak 2018 Perşembe 22:30

Adapazarı Belediyesi tarafından 6 yıl önce başlatılan ve büyük bir ilgi ile karşılanan “Çocuklar Okula Anneler Havuza” yüzme kursunun bu yılki ikinci etabı önceki gün başladı.Bu haberi Tweet et

Çocuklar Okula Anneler Havuza devam ediyor

 Adapazarı Belediyesi tarafından 6 yıl önce başlatılan ve büyük bir ilgi ile karşılanan “Çocuklar Okula Anneler Havuza” yüzme kursunun bu yılki ikinci etabı önceki gün başladı.

İKİNCİ ETAP BAŞLADI

Adapazarı Belediyesi'nce, Yaz Tatili döneminde çocuklara yönelik başlatılan "Yaz Okulu Yüzme Kursu”ndan sonra kış döneminde de anneler için “Çocuklar Okula Anneler Havuza” adlı projenin ikinci etabı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'nin yaptığı açılışla başladı.

Açılışa Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, İl Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Fatih Çelikel ve başkan yardımcıları ile yüzme kursuna kayıt yaptıran anneler katıldı.

ANNELER SPORDAN UZAK KALMAMALI
Gerçekleştirilen açılışta bir konuşma yapan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “6 yıl önce ilk olarak çocuklar için yüzme kursu başlattık. Akabinde annelerin de talebiyle aynı aynı yıl “Çocuklar Okula Anneler Havuza” adlı projemizi hayata geçirdik. Yazın çocukların boş vakitlerini değerlendirmeleri kışın da anneleri düşünerek yüzme kursu açtık. Çağımızda bir çok hastalığın altında hareketsizlik yatıyor. Buradan yola çıkarak yazın çocuklar için başlattığımız projeyi kışın da “Çocuklar Okula Anneler havuza” adlı projeyle annelere yönelik devam ettiriyoruz. Annelerin de spordan uzak kalmamaları ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için altıncı dönemin ikinci etabına start verdik. Bu güne kadar açtığımız yüzme kurslarında binlerce anne ve çocuk yüzme öğrendi. Kurslarımıza ilginin artması bizi de mutlu ediyor” dedi.

 
 Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x