Geyveli Karatecilerden 32 madalya
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et

banner101

Geyveli Karatecilerden 32 madalya

04 Aralık 2017 Pazartesi 23:15

2 Mart Cumartesi günü Hendek ilçesinde 510 sporcunun katılımı ile öğretmenler günü Karate il turnuvası yapıldı.



Bu haberi Tweet et

Geyveli Karatecilerden 32 madalya

 2 Mart Cumartesi günü Hendek ilçesinde 510 sporcunun katılımı ile öğretmenler günü Karate il turnuvası yapıldı.

Foto galeriye git
Geyve belediyesi, Geyve gençlik ve spor, Geyve halk eğitimi Karate takımlarına mensup sporcular toplamda 32 madalya kazanarak anlamlı bir başarıya imza attılar. 41 sporcu ile turnuva katılan Geyve Karate takımları sporcuları madalyaları ilçede bulunan öğretenleri için aldı.


İl turnuvasına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Akyazı belediye başkanı Hasan Akcan, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba, Karate Federasyonu Başkan Vekili Meydan Kobaş, Spor Şube Müdürü Murat Acar, İlçe Müdürü Süleyman Akıcı, SASKF yönetim kurulu üyesi Recep Odabaş ve çok sayıda sporcu velisi müsabakaları yakından takip etti.


SASKF Başkanı Yaşar Zımba daha önce öğretmenlik yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e ve Sakarya Karatesinin mimarı Karate Federasyonu Başkan Vekili Meydan Kobaş’a, Dünya hakem kurul üyesi Uğur Kobaş Emekli öğretmen Karateci Akyazı belediye başkanı Hasan Akcan’a öğretmenler günü nedeni ile Karate spor camiası adına çiçek verdi.

 

 

Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Seçkin Küçükseller, Yaşar Ordu “yeniden yapılanma doğrultusunda çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ederken alınan bu başarılar bizleri sevindirmiştir. Sporcularımız ve  ailelerini kutlarken alınan başarıları öğrencilerimizin öğretmenlerine ithaf ediyoruz. Dediler.

 

 

Şampiyon olan sporcularımız:

Ramazan Uzun

Atakan Karapekmez

Abdülaziz Bafraoğlu

Metehan Uzun

İrem Yıldız

Miray Keleş

Eyüp Güzel

Emre Özkan

Eray Akkuş

Ufuk Kayıkcı

Emirhan Uygun

 

İkinci olan sporcularımız:

Ömer Gazi Yozgat

Yusuf Sarı

Zeynep Ebrar Temel

Zeynep Tarakçı

Kübra Kayıkcı

Elmas Toptimur

Salim Can Aktaş

Berat Uygun

Yusuf Kaan İnce

 

Üçüncü olan sporcularımız:

Muhammet Hüseyin Avcı

Rümeysa Avcı

Ayberk Doğan

Hamza Temel

Beyzanur Kızılca

Büşra Çetin

İrem Güzel

Mine Beştepe

Muhammet Ali Baş

Yunus Emre İnce

Oğuzhan Çakmak

Metehan Ayözen

 



Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler



@name x