Hedef Sakarya'da başarıyı artırmak
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Hedef Sakarya'da başarıyı artırmak

07 Aralık 2017 Perşembe 11:25

Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği, Nispet Çafie’de basınla buluştu. Dernek Başkanı İlhan Sütlü yönetiminde faaliyetlerini sürdüren derneğin hedefi Okul Sporlarını daha iyi noktalara taşımak.Bu haberi Tweet et

Hedef Sakarya'da başarıyı artırmakBeden Eğitimi Öğretmenleri Derneği, Nispet Çafie’de basınla buluştu. Dernek Başkanı İlhan Sütlü yönetiminde faaliyetlerini sürdüren derneğin hedefi Okul Sporlarını daha iyi noktalara taşımak.


 YENİ YÖNETİM
Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği İlhan Sütlü başkanlığında ilk kez basınla bir araya geldi. Nispet Çafe’de düzenlenen kahvaltıya tüm yöneticiler katıldı. Temmuz ayında hayata geçen derneği yönetiminde M.Banu Özkaptan Başkan yardımcısı, Alpay Alev genel sekreter, Mehmet Akova Sayman, Recai Ciran, İlhan Muslu ve Özgür Yusufreisoğlu üye olarak görev alıyor.


ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
100 aktif üyelerini olduğunu belirten Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği İlhan Sütlü sayıyı 500’e çıkarmak için çalışacaklarını söyledi. Sütlü, “Okul sporlarının iyi yerlere gelmesi için her türlü çalışmayı yapacağız. Valilik ve belediyelerimizi ziyaret ederek okullarımıza malzeme yardımı için görüşmeler yapacağız. Sağlıklı alakalı eksikleri sonlandırmayı istiyoruz. Arkadaşlarımla birlikte Sakarya’da Okul Sporlarına en üst noktaya taşıyacağız. Tüm vaktimizi buna harcayacağız” dedi.  


Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x