Kick Boksçular Akyazı’da madalya aradı
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Kick Boksçular Akyazı’da madalya aradı

02 Aralık 2017 Cumartesi 19:03

İllerarası Kick Boks Kulüpler Ligi 2.Etabı , 470sporcunun katılımı ile Akyazı Atatürk Spor Salonunda düzenlendi.Bu haberi Tweet et

Kick Boksçular Akyazı’da madalya aradı

           
Akyazı Atatürk Spor Salonunda ilk kez gerçekleştirilen Kick Boks müsabakalarını Akyazı Belediye Hasan Akcan, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Akyazı Akbalık Güreş Ağası Mehmet Öztürk , Kick Boks Bolu İl Temsilcisi Derviş Erdoğan,  Kick Boks Sakarya İl Temsilcisi Hayri Ad ve çok sayıda sporcu velisi ile sporseverler yakından takip ettiler.
Foto galeriye git


İllerarası Kick Boks Kulüpler Lig sorumluları  Derviş Erdoğan ve Seydi Gökpınar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e Kick Boks sporuna desteklerinden dolayı eldiven hediye ettiler. Müsabakaların ardından başarılı olan sporcular ödüllerine kavuştu.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel  ; “ Ekim ayında ilk etabı Bolu'da düzenlenen İllerarası Kick Boks Kulüpler Liginin 2. Etabına ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız.   Bu turnuvanın amacı Kick Boks sporuna yeni başlayan gençlerimize sporu sevdirmek, performans sporcusu yetiştirmek, müsabaka deneyimi kazandırıp milli takım seçmelerine hazırlamak. “ dedi.


“Çelikel ; “ İnanıyorum ki burada mücadelelerinin ilk adımlarını atan çocuklarımız, yakın zaman önce , Dünya 3.'sü olan  Beyza Fatma Özçakar ve Balkan Şampiyonu olan Cihat Kopal gibi ilimize madalyalar kazandıracaktır. Bu organizasyonda desteklerini esirgemeyen , Akyazı Belediye Başkanlığımıza ve kick boks camiasına teşekkür ediyorum.Müsabakaların centilmence ve dostça sona ermesini temenni ederek, tüm sporcu , antrenör ve idarecilerimize başarılar diliyorum" şeklinde konuştu. 

 Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x