banner181

Olgunlar Turnuvasında 5.Akşam Yıldızları
Kaynarca Kepekçi Yumurta: 1 Cumhur Çelik: 7


ARM Redüktör:  1 Düzce Olgunlar: 2



Hakem: Kader Gökçe



ARM Redüktör: İrfan Arkan, Cevat Koç, Ayhan Aydemir, Uğur Soykan, Yusuf Demirtaş, İbrahim Yılmaz, Yavuz Öztürk, Adem Yıldırım, Mehmet Sarı, Suat Onar, Erol Aydın



Antrenör: Ahmet Akkuş



Düzce Olgunlar: Abdülrahim Güler, Bahattin Kurt, Galip Aktaş, Necmi Yıldız, Ahmet Koca, Mustafa Öztürk, Cengiz Yazıcı, Mustafa Zaimoğlu



Antrenör: Suat Yılmazer



Goller: Dk,5 İbrahim Yılmaz (ARM Redüktör), Dk.10-15 Cengiz Yazıcı            (Düzce Olgunlar)



Sarı Kartlar: Dk.29 Yusuf Demirtaş (ARM Redüktör), Dk.29 Mustafa Zaimoğlu, Dk.39 Galip Aktaş, Dk.49 Cengiz Yazıcı (Düzce Olgunlar)



Kırmızı Kart: Dk.49 (İkinci Sarı Kart) Mustafa Zaimoğlu (Düzce Olgunlar)



---



Kaynarca Kepekçi Yumurta: 1Cumhur Çelik: 7                



Hakem: Abdülkadir Demirağ



Kaynarca Kepekçi Yumurta: Seçkin Kanyılmaz, Y.Halim Engin, Erdal Yaman, Kazım Kamışoğlu, Serkan Akay, Zafer Köse, Nusret Türkmen, Y.Haci Velioğlu, İzzet Sarıca



Antrenör: Nusret Türkmen 



Cumhur Çelik: Ahmet Ediz, Selami Ayaz, S.Mehmet Ayazoğlu, Gürkan Kurtuluş, Kemal Güven, Nihat Aktaş, Kadir Kurtuluş, Hakan Sezvan, Ayhan Çokiçli, Engin Vatan



Antrenör: M.Emin Dertli



Goller:  Dk.19-46 Nihat Aktaş, Dk.20-35 Engin Vatan, Dk.27-37 Ayhan Çokiçli, Dk.44 Hakan Sezvan (Cumhur Çelik), Dk.33 İzzet Sarıca (Kaynarca Kepekçi Yumurta)



---   



Güney Kebap Salonu: 2SİNTAŞ: 5



Hakem: C.Şener Akkaya



Güney Kebap Salonu: Mesut Çetin, Erol Uygun, İlhan Şahin, Ayhan Günel, Özcan Özgönül, Taner Tunç, Murat Koca, Engin Ünlü, Yaşar Canlı



Antrenör: Murat Tüter



SİNTAŞ: Mustafa Arslan, Mücahit Topaloğlu, Aykut Okan, Turgut Okan, Fatih Topaloğlu, Talip Aşkın, Ercan Yılmaz, Selim Karaaslaner, Ahmet Tetik



Antrenör: Aydın Günaydın



Goller: Dk.6-10-34 Turgut Okan, Dk.9-32 Fatih Topaloğlu (SİNTAŞ), Dk.29 Ayhan Günel, Dk.50 Taner Tunç (Güney Kebap Salonu)



---   



Demiraçma: 0-Tarım Kredi: 2



Hakem: Gökhan Dedeoğlu



Demiraçma: Resul Oğuzhan, Mustafa Şahin, Erol Koto, Yusuf Koto, Sezai Şahin, Özcan Berber, İbrahim Dindaroğlu, Ali Beyaz, Engin Sezgin, Kadir Şahin, Vefa Çelebi



Antrenör: M.Zafer Şahin



Tarım Kredi: Haludun Memiş, Şevket Ulusinan, Yüksel Kadıoğlu, Salih Şimşek, Abdullah Şentürk, Hüseyin Yiğit, Muammer Keçeci, İsmet Alıcı, Sami Durgut



Antrenör: Resul Nebioğlu



Goller: Dk.3 Yüksel Kadıoğlu, Dk.41 Abdullah Şentürk (Tarım Kredi)





 





 





 





 





 





 





 



Turnuvada bu akşam



         25 Mayıs Salı (2nci Hafta)



Saat 20.00 Armetal-Kaynarca Ayan İnşaat



Saat 21.00 Adapazarı Belediyesi-Erenler Belediyesi



Saat 22.00 Arifiye Belediyesi-Erenler Nakit Gücü



Saat 23.00 Metal Gücü-Akyazı Yılpar

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.