banner181

Olgunlar Turnuvasında 6.Akşam Yıldızları
Olgunlar Turnuvası 6.Akşam sonuçları


Sezerler: 4- Zafer Dergisi: 4



Hakem:  Süleyman Durmaz



Sezerler: Bahattin Çakar, Alişan Kotan, Bülent Keskin, Hakan Arıkan, Faik Gökyalaz, Süleyman Demirci, Engin Bıyık, Özkan Güercin, Sadullah Yılmaz



Antrenör: Ceyhun İren



Zafer Dergisi: Engin İrden, Mustafa Faydalı, Nadir Orsavaş, Sinan Özalp,  Mehmet Demir, Selahattin Arslan, H.Sabri Yılmaz, Davut Arslan, İrfan Şimşek



Antrenör: Mustafa Çabuk



Goller: Dk.5 Bülent Keskin, Dk.35-39-41 Engin Bıyık (Sezerler), Dk.7 Mustafa Balaban, Dk.9 H.Sabri Yılmaz, Dk.16 Selahattin Arslan, Dk.34 İrfan Şimşek (Zafer Dergisi)



Sarı Kart: Dk.11 Davut Arslan (Zafer Dergisi)



---



Odabaş Kuyumculuk: 6- Sırma Salon: 1



Hakem: Haydar Çay



Odabaş Kuyumculuk: Sebahattin Ege, Tuncay Pamuklar, Engin Özdemir, Fehmi Turgut, Mevlüt Akbaş, İhsan Sezer, Ahmet Demir, Murat Çiçek, Orhan Kurtoğlu, Hüseyin Toç, Aydın Kurucu, Yusuf Odabaş



Antrenör: Kenan Dayanç



Sırma Salon: Orhan Ayyıldız, Sebahattin Orhan, Mithat Başar, Nazım Şahin, Metin Çay, Saiettin Alkış, Orhan Muslu, Cemil Engin, Saffet Hacıvelioğlu, Hasan Yıldız



Antrenör: Sadık Terim



Goller: Dk. 5 Yusuf Odabaş, Dk.18-20-24-42 Hüseyin Toç, Dk.41 Aydın Kurucu (Odabaş Kuyumculuk), Dk.27 Saiettin Alkış (Sırma Salon)



---     



Modern Kuyumculuk: 1-Zet Redüktör: 2



Hakem: Gani Erdoğan



Modern Kuyumculuk: Metin Akpınar, Nafi Bilaloğlu, Rafet Kaplan, Şükrü Gökhan, Nail Kurt, Ahmet Öksüz, Salim Keskin, Orhan Dede, Yılmaz Karaaslan, Ahmet Erdoğan



Antrenör: Ahmet Baştar



Zet Redüktör: Ender Özdemir, Suat Muratdağı, Recai Yan, Tacettin Karabulut, İzzet Yaldız, Uğur Çelikarslan, Fuat Karadağ, Tamer Arancı, Naim Çınar, Adnan Öztürk



Antrenör: Behçet Durak    



Goller: Dk.12 Rafet Kaplan (Modern Kuyumculuk), Dk.28 Uğur Çelikarslan, Dk.32 Suat Muratdağı (Zet Redüktör)



---



Sportizm: 8--Lider Nakliyat: 6



Hakem: Ali Kalik



Sportizm: Mustafa Cebeci, Bener Erkorur, Mahir Türker, Halit Bulut, Erhan Şahin, Zeki Gülbulak, Mutahhar Fil, Ahmet Uçar, Murat Kaynatır



Antrenör: Ersin Öğren



Lider Nakliyat: Mustafa Bahadır, Fatih Özaltın, Erdoğan Talay, Kadir Şirin, Halil Demirci, Mustafa Karabulut, Sadettin Dağlı, Nihat İçyüz



Antrenör: Seçkin Dereli



Goller: Dk.9-25 Halil Demirci, Dk.19-35 Erdoğan Talay, Dk.29 Kadir Şirin, Dk. 36 Nihat İçyüz (Lider Nakliyat), Dk.10-14-21-27-39 Halit Bulut, Dk.18-22-24 Erhan Şahin (Sportizm)



Sarı Kartlar: Dk.7 Mahir Türker (Sportizm), Dk.33 Halil Demirci (Lider Nakliyat)



---



Turnuvada bu akşam



         26 Mayıs Çarşamba



Saat 20.00 Koçkar Ofset-Nehirkent



Saat 21.00 Sakarya Tarım-Köfteci Erdal



Saat 22.00 Faydalı Kuyumculuk-Amatör Futbolcular Derneği



Saat 23.00 Saytem-Açıkdeniz Petrol

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.