banner160

Yüzmede Yıldızlar Geçidi

Sakarya Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği sona erdi. 30 Okuldan 122 sporcunun katıldığı Yüzme müsabakaları Sakarya Yüzme Havuzunda düzenlendi.  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, GSB Spor Şube Müdürü Murat Acar, Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Salman ve Yüzme İl Temsilcisi Yunus Atay’ın yakından takip ettiği müsabakaların ardından dereceye giren sporcular ödüllerine kavuştu.

ENKA VE MİTHATPAŞA

3 gün süren yarışların ardından takım olarak erkeklerde Özel Enka O.O. birinci, Ahmet Akkoç O.O. ikinci, Özel Şahin O.O. üçüncü, Özel Teksen O.O. ise dördüncü olurken, bayanlarda  Mithatpaşa O.O. birinci, Özel Şahin O.O. ikinci, Özel Enka O.O. üçüncü, Özel Teksen O.O. dördüncü oldu.

18 KATEGORİDE ÖDÜLLER VERİLDİ

50 metre kelebek yarışlarında ; Bayanlarda  Beril Ceren Öztürk birinci , Ayşe Deniz Güven ikinci, Melda Topçuoğlu üçüncü , Esma Sude Dursun dördüncü olurken, erkeklerde  ,  Alper Kesim birinci, Kuzey Kırca ikinci, Alperen Gürsoy üçüncü, Ulaş Mercan dördüncü oldu.

400 metre serbest yarışlarında ;  Bayanlarda Sudenaz Balcı birinci, Merve Melisa Mat ikinci, Zümra Sınır üçüncü, Zeynep Ece Bıçak dördüncü olurken, erkeklerde  Alper Kesim birinci, Jan Demir Vurdum ikinci, Ömer Faruk Özenç üçüncü, Deniz Eren Gündüz dördüncü oldu.

200 metre kurbağalama yarışlarında ; Bayanlarda  Fatma Sinem Atay birinci , Sırma Güler ikinci, Esmanur Hande Yetişik üçüncü, Esma Sude Dursun dördüncü olurken, erkeklerde  Buğra Tunalı birinci, Berk Zeren ikinci, Münir Mert Can üçüncü, Mehmet Ali Koçak dördüncü oldu.

4x100 metre karışık kategorisinde ; Bayanlarda Ö.Şahin O.O. birinci, Ö.Enka Okulları ikinci, Mithatpaşa O.O. üçüncü Ö.Teksen O.O. dördüncü oldu.

50 metre serbest kategorisinde ; Erkeklerde  Ahmet Kayra Yalçın birinci, Münir Mert Can ikinci, Jan Demir Vurdum üçüncü, Yiğiter İrken dördüncü olurken, bayanlarda  Ayşe Deniz Güven birinci, Zümra Sınır ikinci, Firdevs Özlem Özkaptan üçüncü,  Fatma Sara Çalık dördüncü oldu.

200 metre sırtüsü kategorisinde ; Erkeklerde  Jan Demir Vurdum birinci, Egehan Satıroğlu ikinci, Yusuf Uçar üçüncü, Yağız Efe Bolat dördüncü olurken, bayanlarda Yağmur Ayşe Malkoç birinci, Eyşan Nas Tabanlı ikinci, Begüm Şenoğlu üçüncü, Melda Topçuoğlu dördüncü oldu.

200 metre karışık kategorisinde; Erkeklerde Ahmet Kayra Yalçın birinci, Yiğiter İrken ikinci, Ömer Faruk Özenç üçüncü, Mehmet Ali Koçak dördüncü olurken, bayanlarda Fatma Sinem Atay birinci, Beril Ceren Öztürk ikinci, Merve Melisa Mat üçüncü, Zümra Sınır dördüncü oldu.

4x200 metre serbest kategorisinde takım halinde ; Erkeklerde Ö.Enka O.O. birinci, Ö.Şahin O.O. ikinci, A.Akkoç O.O. üçüncü, Mithatpaşa O.O. dördüncü olurken , bayanlarda Ö.Şahin O.O. birinci, Mithatpaşa O.O. ikinci, Ö.Enka Okulları üçüncü, Ö.Teksen O.O. dördüncü oldu.

100 metre serbest kategorisinde ; Erkeklerde Alper Kesim birinci, Ahmet Kayra Yalçın ikinci, Münir Mert Can üçüncü, Yiğiter İrken dördüncü olurken, bayanlarda Sudenaz Balcı birinci, Ayşe Deniz Güven ikinci, Firdevs Özlem Özkaptan üçüncü, Merve Melisa Mat dördüncü oldu.

100 metre sırtüstü yarışlarında ; Erkeklerde Jan Demir Vurdum birinci , Egehan Satıroğlu ikinci , Ulaş Mercan üçüncü, Yağız Efe Bolat dördüncü olurken, bayanlarda Yağmur Ayşe Malkoç birinci, Fatma Sinem Atay ikinci, Eyşan Nas Tabanlı üçüncü, Begüm Şenoğlu dördüncü oldu.

4x100 metre karışık yarışlarda; Erkeklerde Ö.Enka Okulları birinci, A.Akkoç O.O. ikinci, Mithatpaşa O.O. üçüncü, Ö.Teksen O.O. dördüncü oldu.

100 metre kurbağalama yarışlarında; Bayanlarda Fatma Sinem Atay birinci, Esmanur Hande Yetişik ikinci, Esma Sude Dursun üçüncü , Sırma Güler dördüncü olurken, erkeklerde Buğra Tunalı birinci, Aybars Turgut ikinci, Münir Mert Can üçüncü, Mehmet Ali Koçak dördüncü oldu.

200 metre kelebek yarışlarında ; Bayanlarda  Beril Ceren Öztürk birinci, Melda Topçuoğlu ikinci, Sude Özcan üçüncü olurken, erkeklerde Alper Kesim birinci, Ömer Faruk Özenç ikinci, Deniz Eren Gündüz üçüncü, Yağız Efe Bolat dördüncü oldu.

100 metre kelebek yarışlarında ; Bayanlarda Beril Ceren Öztürk birinci, Sudenaz Balcı ikinci, Melda Topçuoğlu üçüncü, Sude Özcan dördüncü olurken, erkeklerde Alper Kesim birinci, Yiğiter İrken ikinci, Ömer Faruk Özenç üçüncü , Kuzey Kırca dördüncü oldu.

50 metre kurbağalama yarışlarında ; Bayanlarda Fatma Sinem Atay birinci , Esmanur Hande Yetişik ikinci, Fatma Sara Çalık üçüncü, Firdevs Özlem Özkaptan dördüncü olurken, erkeklerde Buğra Tunalı birinci, Aybars Turgut ikinci, Berk Zeren üçüncü, Mehmet Ali Koçak dördüncü oldu.

4x100 metre serbest yarışlarda takım halinde ; Bayanlarda Ö.Şahin O.O. birinci, Ö.Enka Okulları ikinci, Mithatpaşa O.O. üçüncü, Ö.Teksen O.O. dördüncü olurken, erkeklerde Özel Enka O.O. birinci, Ahmet Akkoç O.O. ikinci, Ö.Teksen O.O. üçüncü, Mithatpaşa O.O. dördüncü oldu.

200 metre serbest yarışlarda; Erkeklerde Alper Kesim birinci, Yiğiter İrken ikinci, Egehan Satıroğlu üçüncü, Ömer Faruk Özenç dördüncü, Yusuf Uçar beşinci olurken, bayanlarda Yağmur Ayşe Malkoç birinci , Sudenaz Balcı ikinci, Merve Melisa Mat üçüncü, Firdevs Özlem Özkaptan dördüncü oldu.

50 metre sırtüstü yarışlarında; Erkeklerde Jan Demir Vurdum birinci, Ahmet Kayra Yalçın ikinci, Alperen Gürsoy üçüncü, Yusuf Uçar dördüncü olurken, bayanlarda Yağmur Ayşe Malkoç birinci, Fatma Sinem Atay ikinci, Beril Ceren Öztürk üçüncü, Ayşe Deniz Güven dördüncü oldu.

        

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.