banner160

25.Olgunlar Turnuvasında 2.Akşam Sonuçları
banner161

Boz Metal: 3-Türk Temizlik: 11

Hakem: Kamil Turan

Boz Metal: Orhan Yörük, Haluk Ürkmez, Emre Kökten Soykan, Bora Köse, Murat Balaban, Serkan Ferruoğlu, Aydın Aydeniz, Salih Baş

Antrenör: Yok

Türk Temizlik: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Özkan Doğan, Aydın Güzel, Çetin Karabulut, Soner Çalışkan, Mesut İsen, Selahattin Arslan, Musa Avcı, Musa Diril

Antrenör: Yok

Goller: Dk.5 Salih Baş, Dk.25-38 Emre Köktan Soykan (Boz Metal), Dk.8-15-42 Mesut İsen, Dk.12 Musa Avcı, Dk.19 Musa Diril, Dk.30-34 Selahattin Arslan, Dk.33 Özkan Doğan, Dk.49 Soner Çalışkan, Dk.50 İdris Kaymak, Dk.50+1 Aydın Güzel (Türk Temizlik)

---

Düzce Olgunlar: 2-Mahsa İnşaat: 4

Hakem: Serkan Önsal

Düzce Olgunlar: Mustafa Arslan, Cengiz Yazıcı, Erdoğan Özcan, Mustafa Öztürk, Ahmet Koca, Dursun Tosun, Bahattin Kurt, Adnan Sezgin, Hüseyin Aydın, Ahmet Benli, İbrahim Baysal, Murat Kolçak

Antrenör: Muhittin Durmaz

Mahsa İnşaat: Kurtuluş Kurt, Erdoğan Yavuz, Şahin Yılmaz, M.Derya Sökmenberk, Ali Alyüz, Selçuk Kadirli, Mehmet Gök, Hamza Balcılar, İbrahim Akkaya, Hakan Yapan, Erdem Baykan, Bülent Pehlivan

Antrenör: Yok

Goller: Dk.17 (Pen.) Erdoğan Özcan, Dk.29 (K.Kalesine) Bülent Pehlivan (Düzce Olgunlar), Dk.20-37 Erdoğan Yavuz, Dk.26 M.Derya Sökmenberk, Dk.32 (K.Kalesine) Murat Kolçak (Mahsa İnşaat)

---

Katlı Pazar&Musa Giyim: 4-Başak Emlak: 4

Hakem: Müjdat Duman

Katlı Pazar&Musa Giyim: Bülent Aydoğdu, Özcan Tanıl, Akan Mıhçı. Berat Ferik, Recep Yavaş, Murat Cinemre, Ecevit Kara, Yasin Usta

Antrenör: Fahri Kılıç

Başak Emlak: İrfan Arkan, Selçuk Başak, Ayhan Yeniay, Nihat Aktaş, Adil Yazıcı, Şükrü Kara, Engin Uğurkan, Sezgin Cumhur, Abdullah Şiran, Alper Günaydın

Antrenör: Sinan Başak

Goller: Dk.11-40 Adil Yazıcı, Dk.25 Selçuk Başak, Dk.27 Engin Uğurkan (Başak Emlak), Dk.17 Yasin Usta, Dk.30 Özcan Tanıl, Dk.33 Murat Cinemre, Dk.34 Ecevit Kara (Katlı Pazar&Musa Giyim)

---

İki Yıldız Çamaşırları: 7-Kaynarca Ayan İnşaat: 3

Hakem: Oğuzhan Şenler

İki Yıldız Çamaşırları: Şamil Bilgin, Yaşar Altuntaş, Aydın Alkan, Fahri Denli, Erdinç Tuğralı, Hüseyin Çoban, Soner Büyükergün, Doğan Engin, Ünal Dilek

Antrenör: Blerim Mula

Kaynarca Ayan İnşaat: İlker Yel, Ahmet Altay, Tamer Ordu, Mustafa Gündoğdu, İlyas Güvenç, İlhan Batmazoğlu, Nusret Türkmen, Tuncay Zeyrek, Celal Bayrak, Halit AIkın, Yüksel Kotil

Antrenör: Mustafa Ayan

Goller: Dk.9 İlhan Batmazoğlu, Dk.22-37 İlyas Güvenç (Kaynarca Ayan İnşaat), Dk.16-27 Fahri Denli, Dk.20-35-47 Hüseyin Çoban, Dk.23-45 Yaşar Altuntaş (İki Yıldız Çamaşırları)

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

08 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Hakem: Fatih Altuntaş)

Saat 21.00 Jakamen-Bosna Pırıldar (Hakem: Uğur Garan)

Saat 22.00 Hakemler Derneği-Akyazı Arena (Hakem: Murat Baş)

Saat 23.00 Ozan Beton-SEM Sürücü Kursu (Hakem: Ferhat Alkan)

---

09 Haziran Pazar

Saat 20.00 Pulat Yılmazer İnşaat-Ses-San Makine&Adak Elektrik (Hakem: Ahmet Alemdar)

Saat 21.00 SGK-Krinan Makine (Hakem: Haydar Çay)

Saat 22.00 HT Kuyumculuk-Suev İnşaat (Hakem: Gökhan Kahyacık)

Saat 23.00 TÜVASAŞ-Lezita Piliç (Hakem: Engin Bıçak)

Anahtar Kelimeler:
Sakarya Olgunlar Turnuvası
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.