24 Kasım Futbol Turnuvası Şampiyonu Hendek MTAL
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


24 Kasım Futbol Turnuvası Şampiyonu Hendek MTAL

25 Kasım 2017 Cumartesi 20:19

24 Kasım Öğretmenler Günü TutbolTurnuvası, T.Ç.Ticaret Lisesi Okul Bahçesindeki sahada oynanan final müsabakası ile sona erdi.Bu haberi Tweet et

24 Kasım Futbol Turnuvası Şampiyonu Hendek MTAL

 24 Kasım Öğretmenler Günü TutbolTurnuvası, T.Ç.Ticaret Lisesi Okul Bahçesindeki sahada oynanan final müsabakası ile sona erdi.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği turnuvanın 3.’lük ve final müsabakası nefesleri kesti. Hendek MTAL takımı , Sakarya İMKB takımını 6-4 yenerek, turnuvayı 3. Tamamladı.

Foto galeriye git


Üçüncülük müsabakasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl  Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları dostluk müsabakasında biraraya  geldiler.6-6 sona eren dostluk maçının ardından Erenler Ali Dilmen O.O. ile Hendek Şehit Ali Gaffar Okkan okulu şampiyonluk için karşı karşıya geldiler. Rakibini 8-4 yenen Ali Dilmen O.O. şampiyon oldu.


Final maçının ardından
 şampiyonErenler Ali Dilmen O.O. takımına ödülleri İl M.E. Md. Yrd. Coşkun Bakırtaş ve Necmi Sağıroğlu  ,  ikinciHendek Şehit  Ali Gaffar Okkan O.O.  takımın Hendek İlçe M.E. Müdürü Sabri Doğan  ve İl M.E. Md. Yrd. Hüseyin Yalçın , üçüncü Hendek MTAL. Takımına İl M.E.ŞubeMd. Fatih Arduç ve Hendek İlçe Spor Südürü Süleyman Akıcı , dördüncü  Sakarya MTAL  takımına İl M.E. Şube Müdürleri Osman Cansız ve Sedat Bezci takdim etti.


Turnuvanın en değerli ve centilmen sporcusu Ali Dilmen O.O. Müdürü  MustafaÖztürk olurken,  turnuvanın en iyi kalecisi ise Hacı Mehmet Akkoç O.O. İngilizce Öğretmeni Hüseyin Durmuş oldu. Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x