Hakemlerden Özgür Aygün'e büyük destek
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Hakemlerden Özgür Aygün'e büyük destek

16 Ocak 2018 Salı 21:24

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Sakarya Şubesi olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Başkan Özgür Aygün güven tazeledi.Bu haberi Tweet et

Hakemlerden Özgür Aygün'e büyük destek

 Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Sakarya Şubesi olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Başkan Özgür Aygün güven tazeledi.

TFFHDG Sakarya Şubesi'nde genel kurul heyecanı yaşandı. Pazartesi akşam Hakem ve Gözlemci Evi'nde gerçekleştirilen genel kurulda mevcut başkan Özgür Aygün tek liste ile aday oldu. Çok sayıda delegenin katıldığı genel kurul neşeli bir atmosferde geçerken Başkan Aygün yeniden güven oyu aldı.

2. KEZ SEÇİLDİ

12.Olağan Genel Kurulunda 2. kez Başkanlığa seçilen Özgür Aygün yönetim listesinde köklü değişikliklere gitti ve  bir önceki dönemdeki bir çok yöneticiye yeni dönemde görev vermedi. Aygün'nün yönetim kurulu Ahmet Öztürk, Burhan Çakar, Mehmet Yücel İnce, ve Engin Bıçak isimlerinden oluşurken Denetim Kurulunda  ise Gürkan Tekneci, Melih Kuloğlu ve  Süleyman Durmaz yer aldı.TFFHDG Genel Merkez Delegeliğine ise Ercan Yıldırım, Ahmet Öztürk, Ömer Faruk Yeşil, Yılmaz Kalk, Burhan Karpuz, Burhan Çakar getirildi.

Genel kurul sonrası bir açıklama yapan Başkan Özgür Aygün kendisine ikinci kez göreve layık görenlere teşekkür ederek; "12. Olağan genel kurulumuz. Birlik ve beraberlik içinde gerçekleşti. Emeği geçen divan kurulumuz a il hakem kurulumuza gözlemci hocalarımıza ve hakemlerimize teşekkür ediyoruz. Kurulumuzu Sakarya Hakemliği kazandı." ifadelerini kullandı
Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x