Küçükler Futsalda şampiyonlar belli oldu
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Küçükler Futsalda şampiyonlar belli oldu

09 Ocak 2018 Salı 22:31

Sakarya Küçük Erkekler ve Kızlar Futsal İl Birinciliği mücadeleleri Yenikent Spor Salonu’nda oynanan final maçları ile tamamlandı.Bu haberi Tweet et

Küçükler Futsalda şampiyonlar belli oldu

Sakarya Küçük Erkekler ve Kızlar Futsal İl Birinciliği mücadeleleri Yenikent Spor Salonu’nda oynanan final maçları ile tamamlandı. Büyük çekişmeye sahne olan finaller sonunda  erkeklerde ise Alaçam Ortaokulu kızlarda ise Hakkı Demir Ortaokulu, şampiyon oldu.

 Foto galeriye git

ERKEKLERDE ALAÇAM

Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği müsabakaları üçüncülük maçıyla başladı. Sabihahanım Ortaokulu, Namık Kemal Ortaokulunu 7-2 ile geçmeyi başardı. Finalde ise Alaçam Ortaokulu ile Mevlana İmam Hatip Ortaokulu karşı karşıya geldi. Normal süresi 1-1 biten maçta şampiyonu penaltılar belirledi. Penaltı atışlarında Mevlana İmam Hatip Orta Okuluna 6-5 üstünlük sağlayan Alaçam Ortaokulu şampiyon oldu.


KIZLARDA  HAKKI DEMİR

Küçük Kızlar Futsal İl Birinciliği müsabakalarında son maçlar Spor Salonu’nda oynandı. Puan usulüne göre oynanan müsabakalar sonunda Hakkı Demir Ortaokulu, Büyükesence Ortaokulu’nu 1-0 mağlup ederek şampiyon oldu. Son günü maç yapmadan geçiren Aşağıdere Ortaokulu ikinci , Büyükesence ise üçüncülüğü elde etti. Cengiz Topel Ortaokulunu 3-1 mağlup eden 21 Haziran Ortaokulu ise dördüncü oldu.   
Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x