Sakarya Karması Erzurum Yolcusu
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Sakarya Karması Erzurum Yolcusu

03 Mayıs 2018 Perşembe 17:23

Sakarya Karması Erzurum’da düzenlenecek Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Futbol Turnuvası’nı hazırlıklarını sürdürüyor.Bu haberi Tweet et

Sakarya Karması Erzurum Yolcusu

 

Sakarya Karması Erzurum’da düzenlenecek Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Futbol Turnuvası’nı hazırlıklarını sürdürüyor.

8-10 Mayıs tarihleri arasında Erzurum’da yapılacak Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Futbol Turnuvası’na Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon ve Kayseri bölgelerinden birer takım, Erzurum ile Van bölgelerinden karma bir takım olmak üzere 13 bölge karması katılacak.

Turnuvada C Grubunda mücadele edecek olan Sakarya karması Bölge Antrenörü Adem Tandoğan, Murat Özkan, Mustafa Sert ve Talip Toprak komutasında çalışmalarını sürdürüyor. Sakarya Karmasında  Sakarya, Kocaeli ve Düzce’den sporcular yeralıyor.

 Bölge Karmaları müsabakaları 4’er takımlı bir ve 3’er takımlı üç grupta tek devreli lig usulüne göre oynanacak. Grup birincisi olan 4 takım, 12 Mayıs 2018’de yarı final maçlarında karşılaşacak. Final müsabakası ise 13 Mayıs’ta oynayacak. Müsabakalar sonunda birinci olan bölge karması takım, 4-10 Ekim tarihlerinde Bulgaristan’da düzenlenecek UEFA Regions Cup Turnuvası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkını kazanacak.Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x