banner181

İlk Yarının Enleri Ödül töreni yapıldı
Amatör Futbolcular Derneği tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek İlk Yarının Ardından ödül bu akşam Elmas Garden Otel'de yapıldıSpor camiasının önde gelen isimlerini bir araya geldiği gecede ilk yarının başarılı sporcuları, hakemleri, basın mensuplarına çeşitli ödüller dağıtıldı.

 

Gecenin sponsorları:

Kraas Alışveriş Merkezi, Odabaş Kuyumculuk, Çatalbaş Gıda, Tufan Baharat, Faydalı Kuyumculuk, Bektaş Teknik Servis, Özay Madencilik, Ekol Otomotiv, Kaya Ticaret ve Elmas Garden
Basın Ödülleri:

Serkan Özbay (YeniHaber), Kadir Şirin (Sakarya Halk), Hasan Gökdemir (Adapazarı)
Özel Ödüler:

Saha Görevlisi Nusret Korkmaz, Selahattin Bektaş, Yıldırımspor Kalecisi Metin Akpınar Sakaryaspor U17 Teknik Sorumlusu İsmail Öz, Sakaryaspor Futbolcusu Salih Dursun, Sakaryaspor Futbolcusu Gazanfer Aydın
Teşfik Ödülleri:

Bilge Hastahanesi, Medyabar Tv Aziz Güvener, Amatör Dünya Programı(Srt) Ömer Sarıca, Sezgin Ergin, Tefik Tetik

İlk Yarının Hakemleri:

Müjdat Duman, Aydın Engin, Burak Olcar,Yunus Eren, Özgür Aygün, Ömer Faruk Yeşil

İlk Yarının En iyi Antrenörleri:

İbrahim Makine (Harb-İş), Osman Başer (Sapancaspor), Tevfik tetik (Harmanlıkspor)

 

Kulüp Başkanları Ödülleri:

Selahattin Bilgin Özkaynak (Sapanca Kurtköyspor), Kemal Pekin (Yıldırımspor), Timur Acar (Karasu Aziziyespor)
















































































































































































































































SAKARYA AMATÖR LİG KLASMAN GRUBU KARMASI 
ADI – SOYADITAKIMMEVKİ
1FATİH KILIÇKANKARAPÜRÇEKSPORKALECİ
2HASAN AKSOYK.BARABAROSDEFANS
3EMRE OKURPAZARKÖY EĞİTİMDEFANS
4FATİH SEYYARTARAKLISPORDEFANS
5EROL KURTULHACIKIŞLADEFANS
6EMRE YAMANTAŞKISIĞIORTA SAHA
7CEYHUN ERDEM AZGIHARB-İŞSPORORTA SAHA
8EKREM YILMAZAKYAZIGÜCÜORTA SAHA
9YALÇIN YALAZIİL ÖZEL İDAREORTA SAHA
10TALHA KOVARSAPANCAKURTKÖYFORVET
11OĞUZHAN ALŞANKIŞLAÇAYSPORFORVET
SAKARYA AMATÖR LİG B GRUBU KARMASI 
ADI – SOYADITAKIMMEVKİ
1MUSTAFA LEVENTHENDEK GENÇLİKKALECİ
2CİHANGİR BOZOĞLUSAPANCASPORDEFANS
3YASİN BOZKURTB.PAŞASPORDEFANS
4CİHAN CUROĞLUKARASUSPORDEFANS
5MERT ÖZKANDEMİRSPORDEFANS
6FATİH ÇELİKYILDIRIMSPORORTA SAHA
7SELÇUK BEKTAŞHENDEK GENÇLİKORTA SAHA
8SEFA KURTULUŞKOCAALİSPORORTA SAHA
9CABİR KILIÇKANKOCAALİSPORORTA SAHA
10OGUZHAN DURMUŞTEKSPORFORVET
11CELAL YAVAŞSAPANCASPORFORVET
SAKARYA SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU KARMASI 
ADI – SOYADITAKIMMEVKİ
1GÖKHAN ÖZELHENDEKSPORKALECİ
2İBRAHİM CAN TUNCERKUZULUKSPORDEFANS
3GÖKHAN ÇEKİÇSERDİVANSPORDEFANS
4EMİRCAN DEMİRK.AZİZİYESPORDEFANS
5BURAK SARICAŞEKERSPORDEFANS
6BAHADIR BAFRALIOĞLUERENLERSPORORTA SAHA
7CİHAN TANKIRKPINARSPORORTA SAHA
8TARIK KILIÇSERDİVANSPORORTA SAHA
9EMRE AYDEMİRPAMUKOVASPORORTA SAHA
10SAMET ÇAKIRHARMANLIKSPORFORVET
11ŞEHMUZ AYDEMİRHENDEKSPORFORVET

 

[gallery link="file" orderby="title"]


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.