banner160

İşte Olgunlar turnuvasının fikstürü

06 Haziran Perşembe

Saat 23.00 Sakarya Ertaş Harita-Faydalı Kuyumculuk

07 Haziran Cuma

Saat 20.00 Türk Temizlik-Boz Metal

Saat 21.00 Düzce Olgunlar-Mahsa İnşaat

Saat 22.00 Başak Emlak-Katlı Pazaryeri&Musa Giyim

Saat 23.00 Kaynarca Ayan İnşaat-İki Yıldız Çamaşırları

08 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita

Saat 21.00 Jakamen-Bosna Pırıldar

Saat 22.00 Hakemler Derneği-Akyazı Arena

Saat 23.00 Ozan Beton-SEM Sürücü Kursu

09 Haziran Pazar 

Saat 20.00 Pulat Yılmazer İnşaat-Ses-San Makine&Adak Elektrik

Saat 21.00 SGK-Krinan Makine

Saat 22.00 HT Kuyumculuk-Suev İnşaat

Saat 23.00 TÜVASAŞ-Lezita Piliç

10 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Hun İlaçlama-Burakcan İnşaat

Saat 21.00 Efsane-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi

Saat 22.00 Akyazı Absuvara-Beşkardeşler Mobilya

Saat 23.00 Paksan Kireç-Parkoil İmparator Tur

11 Haziran Salı

Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk-Türk Temizlik

Saat 21.00 Gün İnşaat&Coşkunspor-AR Metal

Saat 22.00 Katlı Pazar Yeri&Musa Giyim-Sakarya Ertaş Harita

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Kaynarca Ayan İnşaat

12 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 İki Yıldız Çamaşırları-Jakamen

Saat 21.00 Boz Metal-Başak Emlak

Saat 22.00 Bosna Pırıldar-Düzce Olgunlar

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Hakemler Derneği

13 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Ses-San Makine&Adak Elektrik-Milli Eğitim

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-SGK

Saat 22.00 Akyazı Arena-Pulat Yılmazer İnşaat

Saat 23.00 Lezita Piliç-Ozan Beton

14 Haziran Cuma

Saat 20.00 Krinan Makine-TÜVASAŞ

Saat 21.00 Parkoil İmparator Tur-HT Kuyumculuk

Saat 22.00 Adasu HES-Akyazı Absuvara

Saat 23.00 Suev İnşaat-Efsane

15 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi-Paksan Kireç

Saat 21.00 AR Metal-Hun İlaçlama

Saat 22.00 Faydalı Kuyumculuk-Katlı Pazaryeri&Musa Giyim

Saat 23.00 Beşkardeşler Mobilya-Gün İnşaat&Coşkunspor

 16 Haziran Pazar

Saat 20.00 Jakamen-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita

Saat 21.00 Sakarya Ertaş Harita-Boz Metal

Saat 22.00 Düzce Olgunlar-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 23.00 Türk Temizlik-Başak Emlak

 17 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Sas-San Makine&Adak Elektrik

Saat 21.00 Mahsa İnşaat-Bosna Pırıldar

Saat 22.00 Milli Eğitim-Akyazı Arena

Saat 23.00 SEM Sürücü Kursu-Lezita Piliç

 18 Haziran Salı

Saat 20.00 TÜVASAŞ-Çiftçi Kardeşler

Saat 21.00 HT Kuyumculuk-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi

Saat 22.00 Ozan Beton-Krinan makine

Saat 23.00 Hakemler Derneği-Pulat Yılmazer İnşaat

 19 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Efsane-Paksan Kireç

Saat 21.00 Burakcan İnşaat-AR Metal

Saat 22.00 Suev İnşaat-Parkoil İmparator Tur

Saat 23.00 Gün İnşaat&Coşkunspor-Adasu HES

 20 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Hun İlaçlama-Beşkardeşler Mobilya

Saat 21.00 Başak Emlak-Faydalı Kuyumculuk

Saat 22.00 Kaynarca Ayan İnşaat-Jakamen

Saat 23.00 Boz Metal-Katlı Pazaryeri&Musa Giyim

 21 Haziran Cuma

Saat 20.00 Türk Temizlik-Sakarya Ertaş Harita

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Mahsa İnşaat

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Pulat Yılmazer İnşaat

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Düzce Olgunlar

 22 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Çiftçi Kardeşler-Ozan Beton

Saat 21.00 Efsane-HT Kuyumculuk

Saat 22.00 Krinan Makine-SEM Sürücü Kursları

Saat 23.00 Hakemler Derneği-Milli Eğitim

 23 Haziran Pazar

Beraat Kandili münasebetiyle maç yoktur

 24 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Paksan Kireç-Suev İnşaat

Saat 21.00 Akyazı Absuvara-Gün İnşaat&Coşkunspor

Saat 22.00 Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi-Parkoil İmparator Tur

Saat 23.00 SGK-TÜVASAŞ

 25 Haziran Salı

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Burakcan İnşaat

Saat 21.00 Akyazı Arena-Ses-San Makine&Adak Elektrik

Saat 22.00 Adasu HES-Hun İlaçlama

Saat 23.00 Katlı Pazaryeri&Musa Giyim-Türk Temizlik

 26 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Mahsa İnşaat-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita

Saat 21.00 Sakarya Ertaş Harita-Başak Emlak

Saat 22.00 Düzce Olgunlar-Kaynarca Ayan İnşaat

Saat 23.00 Faydalı Kuyumculuk-Boz Metal

 27 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Bosna Pırıldar-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 HT Kuyumculuk-Paksan Kireç

Saat 22.00 Lezita Piliç-Krinan Makina

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Akyazı Arena 

 28 Haziran Cuma

Saat 20.00 Ozan Beton-SGK

Saat 21.00 SEM Sürücü Kursu-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.00 AR Metal-Beşkardeşler Mobilya

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Akyazı Absuvara

 29 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Ses-San Makine&Adak Elektrik-Hakemler Derneği

Saat 21.00 Burakcan İnşaat-Adasa HES

Saat 22.00 Parkoil İmparator Tur-Efsane

Saat 23.00 Jakamen-Düzce Olgunlar

 30 Haziran Pazar

Saat 20.00 Milli Eğitim-Pulat Yılmazer İnşaat

Saat 21.00 Suev İnşaat-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi

Saat 22.00 Kaynarca Ayan İnşaat-Mahsa İnşaat

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar

 1 Temmuz Pazartesi

Saat 20.00 SGK-Sem Sürücü Kursu

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Lezita Piliç

Saat 22.00 Gün İnşaat&Coşkunspor-Hun İlaçlama

Saat 23.00 TÜVABAŞ-Ozan Beton

 2 Temmuz Salı

Saat 20.00 Adasu HES-AR Metal

Saat 21.00 Akyazı Absuvara-Burakcan İnşaat

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 23.00 Mahsa İnşaat-Jakamen

 3 Temmuz Çarşamba

Saat 20.00 Bosna Pırıldar-Kaynarca Ayan İnşaat

Saat 21.00 Krinan Makine-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.00 SEM Sürücü Kursu-TÜVASAŞ

Saat 23.00 Lezita Piliç-SGK

 4 Temmuz Perşembe

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Adasu HES

Saat 21.00 Burakcan İnşaat-Gün İnşaat&Coşkunspor

Saat 22.00 AR Metal-Akyazı Absuvara

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.