banner186
banner181

Ogunlarda 24ncü akşam sonuçları

 Milli Eğitim: 2-Pulat Yılmazer İnşaat: 7

Hakem: Murat Baş

Milli Eğitim: Güngör İçer, Sadık Adatepe, Eser Balaban, Adem Arslan, Atilla Çolak, Fatih Sert

Antrenör: Süleyman Özkan

Pulat Yılmazer İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Erhan Sofuoğlu, Bülent Belat, Aydın Şahin, Abdullah İleli, Özgür Yusuf Reisoğlu, Metin Kılıç

Antrenör: İsmail Özdemir

Goller: Dk.1-24 Aydın Şahin, Dk.12-45 Özgür Yusuf Reisoğlu, Dk.17 (Pen.)-29-48 Bülent Belat (Pulat Yılmazer İnşaat), Dk.7-18 Adem Arslan (Milli Eğitim)

---

 Suev İnşaat: 6-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi: 4

Hakem: Ahmet Alemdar

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Faruk Sarman, Haydar Koç, Hakan Çimen, Turan Taşkın, Sadettin Demirtaş, Mustafa Kocabey

Antrenör: İrfan Arkan

Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi: Engin İrdem, Ersoy Yıldırım, Mustafa Faydalı, İrfan Şimşek, Davut Arslan, Sinan Özalp, Ayhan Kalyoncu, Haluk Samsa, Nadir Kurt, Metin Koç

Antrenör: Fevzi Çapkınlar

Goller: Dk.6-23 Mustafa Kocabey, Dk.12 Haydar Koç, Dk.18 Hakan Çimen, Dk.49-50 Faruk Sarman (Suev İnşaat), Dk.19 Davut Arslan, Dk.40 Nadir Kurt, Dk.43 Ayhan Kalyoncu, Dk.50+3 (Pen.) Engin İrdem (Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi)

--- 

 Mahsa İnşaat: 5-Kaynarca Ayan İnşaat: 2

Hakem: Gökhan Kahyacık

Mahsa İnşaat: Kurtuluş Kurt, Ali Alyüz, Hakan Yapan, Şahin Yılmaz, Mehmet Gök, İlhami Akkaya, M.Derya Sökmenberk, Erdem Baykan, Erdoğan Yavuz

Antrenör: Şahin Yılmaz

Kaynarca Ayan İnşaat: İlker Yel, Ahmet Altay, Tamer Ordu, Halit Akın, Yüksel Kotil, Nusret Türkmen, Recep Küçük, Celal Bayrak

Antrenör: Mustafa Ayan

Goller: Dk.7-41 M.Derya Sökmenberk, Dk.28 Erdoğan Yavuz, Dk.43-45 Hakan Yapan (Mahsa İnşaat), Dk.38-48 Recep Küçük (Kaynarca Ayan İnşaat)

---

 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 7-Bosna Pırıldar Market: 2 

Hakem: Engin Bıçak

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Tuncay Pamuklar, Sinan Kahraman, Aykut Okan, Yusuf Yazıcı, Orhan Dede, Ümit Karabaş, Ahmet Uçar, Turan Vakan, İsmail Küçük, Cengiz Bayraktar

Antrenör: Cengiz Bayraktar

Bosna Pırıldar Market: Kemal Beşli, İbrahim Terzi, Salih Orta. Yavuz Öztürk, Çetin Tunçat, Mücahit Topaloğlu, Ömer Akdeniz, Metin Söyler, Murat Alan, Cevat Koç, Hakan Muti

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.12 (Pen.) Sinan Kahraman, Dk.20-27 Aykut Okan, Dk.24 Yusuf Yazıcı, Dk.26 Ahmet Uçar, Dk.32 Ümit Karabaş, Dk.44 Cengiz Bayraktar (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita), Dk.13 Murat Alan, Dk.37 Ömer Akdeniz (Bosna Pırıldar Market)    

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

 1 Temmuz Pazartesi

Saat 20.00 SGK-Sem Sürücü Kursu (Hakem: Ertuğrul Kardeş)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Lezita Piliç (Hakem: Ozan Zımba)

Saat 22.00 Gün İnşaat Coşkunspor-Hun İlaçlama (Hakem: Suat Güz)

Saat 23.00 TÜVASAŞ-Ozan Beton (Hakem: Gökhan Üresin)

---

 2 Temmuz Salı

Saat 20.00 Adasu HES-AR Metal (Hakem: O.Yiğit Karpuz)

Saat 21.00 Akyazı Apsuvara-Burakcan İnşaat (Hakem: Mükremin Uzer)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Kılıç Mobilya (Hakem: Atilla Karaoğlan)

Saat 23.00 Mahsa İnşaat-Jakamen (Hakem: Salim Karahan)

Anahtar Kelimeler:
Olgunlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.