Liseler Futbolda Şampiyonlar belli oldu
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Liseler Futbolda Şampiyonlar belli oldu

29 Aralık 2016 Perşembe 14:32

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları birimince düzenlenen Genç Erkekler Futbol 1.Küme müsabakaları sona erdi.Bu haberi Tweet et

Liseler Futbolda Şampiyonlar belli oldu

 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları birimince düzenlenen Genç Erkekler Futbol 1.Küme müsabakaları sona erdi. Şampiyon Serdivan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne kupasını Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel verdi.


 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılındaki Liselerarası Gençler arasında oynanan Futbol müsabakalarında 4 ayrı grupta 13 takım mücadele etti. Erenler Sentetik Sahada oynanan müsabakalar sona erdi. Akyazı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı, İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımını 3-2 yenerek il 3.sü oldu.


Şampiyonluk müsabakasında ise Serdivan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Adapazarı Cumhuriyet Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Serdivan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, rakibini 2-1 yenerek Sakarya Şampiyonu oldu.  İkinci olan Adapazarı Cumhuriyet Anadolu Lisesi , şampiyon takımla birlikte ilimizi Türkiye Şampiyonası Grup maçlarında temsil edecek.


Müsabakalar sonrasında Şampiyon Serdivan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımına kupasını Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel verdi. Çelikel ardından da kızlarda rakipsiz , il birincisi olan Tansu Çiller Ticaret MTAL. takımına kupasını takdim etti. Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x