29.Olgunlar Turnuvası grupları beli oldu
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


29.Olgunlar Turnuvası grupları beli oldu

04 Temmuz 2017 Salı 23:33

Bu yıl Gazi Metal Fabrikasının Sponsorluğunda 29uncusu düzenlenecek olan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının grupları, elektronik ortamda yapılan kura çekimi ile belli oldu.



Bu haberi Tweet et

29.Olgunlar Turnuvası grupları beli oldu

 Bu yıl Gazi Metal Fabrikasının Sponsorluğunda 29ncusu düzenlenecek olan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının grupları, elektronik ortamda yapılan kura çekimi ile belli oldu. 3 kategoride toplam 54 takımın katılımıyla, 5 Temmuz Çarşamba akşamı başlayacak olan Turnuvamız ile ilgili önemli detaylar şöyle;

Eğitime katkı: Turnuvamız daha önce olduğu gibi yine eğitime katkı amacıyla, Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneğince düzenlenecektir.

İnternet Sitesi: Turnuvamız ile ilgili tüm bilgilendirmeler, www.sakaryaolgunlarturnuvasi.com adlı internet sitesi üzerinden takip edilebilecektir. Bu sitemizde, maçların anlık bilgileri, takımların (Futbolcular) tanıtımları, disiplin cezaları, fikstür, puan tabloları gibi tüm bilgilere ulaşılabilecek, maçlar canlı olarak izlenebilecektir.

Yaş Grupları: Bu yıl da Gençler, Olgunlar ve Tecrübeli Olgunlar olmak üzere 3 kategoride gerçekleşecek olan turnuvadaki yaş grupları; Genç Olgunlar Kategorisi: 34-41 yaş (1983-1976 Doğumlular), Olgunlar Kategorisi: 42-48 yaş (1975-1969 Doğumlular), Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 49 yaş ve üstü (1969 Doğumlular ve üstü) şeklindedir. (Yaş hesabında, ay ve gün hesabı yapılmayacaktır)

Açılış Programı: 5 Temmuz Çarşamba Saat 20.00 Saygı Duruşu, İstiklal Marşının okunması ve konuşmalar, halk oyunları gösterisi ve müzik dinletisi (Sakarya Faal Müzisyenler Derneği-SAFAMDER Sanatçıları). Saat 21.00 Kaynarca Duran Teknik-Şanlı Apart, Saat 22.00 Akyazı Samastı İnşaat-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma, Saat 23.00 Akyazı Akbaşı İnşaat-Rodi Burger.

Turnuvanın Grupları:

Genç Olgunlar Kategorisi (28 Takım)

A Grubu:

1-Çiğ Köfteci

2-Doruk Koleji

3-EKM Grup

4-Esmer AVM

5-Kaynarca Duran Teknik

6-Şanlı Apart

7-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat

B Grubu:

1-1837 Sapanca Balkaya Tekstil

2-Ada Çit

3-Adaşen Oto&Seçkin Makina

4-Ertaş Harita

5-Er Yapı

6-Milli Eğitim

7-Uzman Kimya

C Grubu:

1-BAİ Yapı

2-Eski Reji

3-Has Traktör

4-Kocaeli Mastırlar

5-Kuyudibi Savaşspor

6-Sakarya İz Reklam

7-Toy Aydınlatma

D Grubu:

1-Boşhoku

2-Eski Dostlar

3-Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları

4-Güneşoğlu Süt Ürünleri

5-Kocaali Çarşı

6-Proda Yazılım

7-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar

---

Olgunlar Kategorisi (18 Takım)

A Grubu:

1-Akyazı Öztürkler Market

2-Akyazı Samastı İnşaat

3-Doruk Koleji

4-Milli Eğitim

5-Saytem Temizlik&Emin Koruma

6-Umut Oto

B Grubu:

1-Gürdal Turizm

2-Hunca Mastırlar

3-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor

4-Oto Aydeniz

5-Sakarya Sanatkarlar Odası

6-Temiz İş Alarm

C Grubu:

1-Düzce Veteranlar

2-Er Yapı

3-Kocaali Demir Emlak

4-Sude Gıda

5-Süel Yapı&Beyaz Köşk

6-Suev İnşaat

---

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi (8 Takım)

1-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

2-Akyazı Akbaş İnşaat

3-Köftecim Erdal

4-Lezita Yıldırım Piliç

5-Remax Hür Gayrimenkul

6-Rodi Burger

7-Tura Fındık

8-Yıldız Yemek



Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler



@name x