banner160

Olgunlar Turnuvası 7.Akşam Sonuçları
banner161

İki Yıldız Çamaşırları: 5-Jakamen: 2

Hakem: Abdülkadir Demirağ

İki Yıldız Çamaşırları: Mehmet Koca, Hüseyin Çoban, Ünal Dilek (K.Kart), Soner Büyükergün, Doğan Engin, Güngör Semer, Aydın Alkan, Yaşar Altuntaş

Antrenör: Fahri Kılıç

Jakamen: Serkan Yazıcılar, Gürsel Çakal, Güven Bektaş, İsa Müslim, Adem Yıldırım, Ayhan Çetin, Hasan Basri, Feridun Çelik, Bülent Uyarım

Antrenör: Emirhan Bektaş

Goller: Dk.21 Ünal Dilek, Dk.25-27 Güngör Semer, Dk.26 Hüseyin Çoban, Dk.40 Soner Büyükergün (İki Yıldız Çamaşırları), Dk.32-33 Hasan Basri (Jakamen)

Kırmızı Kart: Dk.33 Ünal Dilek (İki Yıldız Çamaşırları)

---

Başak Emlak: 6-Boz Metal: 5

Hakem: Serkan Önsal

Başak Emlak: İrfan Arkan, Ahmet Ediz, Selçuk Başak, Ayhan Yeniay, Nihat Aktaş, Adil Yazıcı, Şükrü Kara, Engin Uğurkan, Alper Günaydın, Sezgin Cumhur

Antrenör: Fatih Kanbur

Boz Metal: Orhan Yörük, Serkan Ferrahoğlu, Ayhan Aydemir, Barış Köse, Emre Kökten Soykan, Salih Baş, Haluk Ürkmez, Murat Balaban, Süleyman Gençoğlu

Antrenör: Nurbaki Dönmez

Goller: Dk.1-32 Emre Kökten Soykan, Dk.9-37-44 Murat Balaban (Boz Metal), Dk.11 (Pen.)-47 (Pen.) Adil Yazıcı, Dk.16-29-39 Engin Uğurkan, Dk.27 Nihat Aktaş (Başak Emlak)

---

Düzce Olgunlar: 2-Bosna Pırıldar Market: 5

Hakem: Hasan Kösemen

Düzce Olgunlar: Mustafa Arslan, Bahattin Kurt, Ahmet Koca, İbrahim Baysal, Erdoğan Özcan, Cengiz Yazıcı, Ahmet Badi, Dursun Tosun, Adnan Zengin, Hüseyin Aydın

Antrenör: Muhittin Durmaz

Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Murat Alan, Yavuz Öztürk, Çetin Tunçat, Mücahit Topaloğlu, Ömer Akdeniz, Metin Söyler, Cevat Koç, Hakan Muti

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.5-20-41 Murat Alan, Dk.42 Cevat Koç, Dk.43 Hakan Muti (Bosna Pırıldar Market), Dk.32 Adnan Zengin, Dk.48 Ahmet Koca (Düzce Olgunlar)

---

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 16-Hakemler Derneği: 1

Hakem: Ömer Faruk Yeşil

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, Fatih Kosovalı, Talip Toprak, Yasin Yılmaz, Ömer Gündostu, İlhan Var, Özkan Şenol, Bayram Çolak, Cavit Salpat

Antrenör: Cengiz Bayraktar

Hakemler Derneği: Bülent Duralı, Kadir Şahin, Zafer Yıldırım, Süleyman Hilmi Metin, Oğuzhan Şenler, Özgür Ömez, Arif Sucuoğlu, Osman Kösemen, Haydar Çay, Ahmet Öztürk

Antrenör: Yunus Eren

Goller: Dk.1 Özgür Ömez (Hakemler Derneği), Dk.4-10 Cavit Salpat, Dk.7-34-36 İlhan Var, Dk.9-32-43 Ömer Gündostu), Dk.11-22-45-47-48 Özkan Şenol, Dk.24 Talip Toprak, Dk.37-49 Bayram Çolak (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

13 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Ses-San Makine&Adak Elektrik-Milli Eğitim (Hakem: O.Yiğit Karpuz)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-SGK (Hakem: Mükremin Uzer)

Saat 22.00 Akyazı Arena-Pulat Yılmazer İnşaat (Hakem: Atilla Karaoğlan)

Saat 23.00 Lezita Piliç-Ozan Beton (Hakem: Özgür Ömez)

14 Haziran Cuma

Saat 20.00 Krinan Makine-TÜVASAŞ

Saat 21.00 Parkoil İmparator Tur-HT Kuyumculuk

Saat 22.00 Adasu HES-Akyazı Apsuvara

Saat 23.00 Suev İnşaat-Efsane

Anahtar Kelimeler:
Sakarya Olgunlar Turnuvası
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.