banner160

Olgunlarda 20.akşam maç sonuçları

 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 3-Mahsa İnşaat: 3

Hakem: Abdülkadir Demirağ

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Tuncay Pamuklar, İsmail Küçük, Yusuf Yazıcı, Sinan Kahraman, Turan Varkan, Ahmet Uçar, Aykut Okan, Cengiz Bayraktar, Orhan Dede, Ümit Karabaş

Antrenör: Cengiz Bayraktar

Mahsa İnşaat: Kurtuluş Kurt, Erdoğan Yavuz, Hakan Yapan, Hamza Balcılar, İlhami Akkaya, Erdem Baykan, Mehmet Gök, Ali Alyüz, Şahin Yılmaz

Antrenör: Şahin yılmaz

Goller: Dk.5 Ali Alyüz, Dk.8-20 Erdoğan Yavuz (Mahsa İnşaat), Dk.9 Sinan Kahraman, Dk.11-15 Ümit Karabaş (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

---

 Başak Emlak: 7-Sakarya Ertaş Harita: 5

Hakem: Mustafa Gürçağlar

Başak Emlak: Ahmet Ediz, İrfan Arkan, Selçuk Başak, Ayhan Yeniay, Şükrü Kara, Abdullah Şiran, Alper Günaydın (K.Kart), Sezgin Cumhur

Antrenör: Fatih Kanbur  

Sakarya Ertaş Harita: Süleyman Yetim, Salih Yıldız, Eyüp Berk, Metin Aydınlı, Murat Şimay (K.Kart), Cengiz Kuybulu (K.Kart), Erdal Narin

Antrenör: Metin Aydınlı

Goller: Dk.10-12-23-34-50+3 Ayhan Yeniay, Dk.36 (Pen.) Selçuk Başak, Dk.37 Abdullah Şiran (Başak Emlak), Dk.18 Erdal Narin, Dk.21-23-44 Eyüp Berk, Dk.32 Murat Şimay (Sakarya Ertaş Harita)

Kırmızı Kartlar: Dk.35 Cengiz Kuybulu, Dk.48 Murat Şimay (Sakarya Ertaş Harita), Dk.48 Alper Günaydın (Başak Emlak)

--- 

 Düzce Olgunlar: 6-Kaynarca Ayan İnşaat: 3

Hakem: Mustafa Bal

Düzce Olgunlar: Mustafa Arslan, Cengiz Yazıcı, Erdoğan Özcan, İbrahim Baysal, Bahattin Kurt, Adnan Zengin, Hüseyin Aydın, Ahmet Bedi

Antrenör: Yok

Kaynarca Ayan İnşaat: İlker Yel, Ahmet Altay, Tamer Ordu, Halit Akın, Yüksel Kotil, İlyas Güvenç, İlhan Batmazoğlu, Nusret Türkmen, Tuncay Zeyrek, Celal Bayrak

Antrenör: Nusret Türkmen

Goller: Dk.2 Erdoğan Özcan (K.Kalesine), Dk.44 Halit Akın, Dk.48 İlyas Güvenç (Kaynarca Ayan İnşaat), Dk.5 Cengiz Yazıcı, Dk.25-30-42-49 Erdoğan Özcan, Dk.39 İbrahim Baysal (Düzce Olgunlar)

--- 

 Boz Metal: 0-Faydalı Kuyumculuk: 3 (H)

NOT: Saat 23.00’de başlaması gereken Boz Metal-Faydalı Kuyumculuk müsabakası, Boz Metal takımının sahaya çıkmaması nedeniyle oynanmamıştır. Karşılaşmanın hakemi Diyar Can, 25nci Olgunlar Futbol Turnuvasının Prensip kararlarında yer alan 15 dakikalık bekleme süresinin sonunda, sahada hazır bulunan Faydalı Kuyumculuk takımının evraklarını incelemiş ve maçı iptal ettiğini ilan etmiştir. 

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

 27 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Bosna Pırıldar Market-İki Yıldız Çamaşırları (Hakem: Hasan Kösemen)

Saat 21.00 HT Kuyumculuk-Paksan Kireç (Hakem: Serkan Önsal)

Saat 22.00 Lezita Piliç-Krinan Makine (Hakem: Oğuzhan Şenler)

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Akyazı Arena (Hakem: Harun Pekyürek) 

---

28 Haziran Cuma

Saat 20.00 Ozan Beton-SGK (Hakem: Suat Güz)

Saat 21.00 SEM Sürücü Kursu-Çiftçi Kardeşler (Hakem: Burak Olcar)

Saat 22.00 AR Metal-Beşkardeşler Mobilya (Hakem: Kamil Turan)

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Akyazı Apsuvara (Hakem: M.Samet Yavuz)

Anahtar Kelimeler:
Olgunlar Turnuvası
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.