Olgunlarda 3.gün sonuçları

Milli Eğitim: 1-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 12

Hakem: Fatih Altuntaş

Milli Eğitim: Güngör İçer, Sadık Adatepe, Eser Balaban, Oğuz Olcay, Yavuz Olcay, Tamer Yüksel, Adem Arslan, Fatih Çelikel, Atilla Çolak, Fatih Sert

Antrenör: Süleyman Özkan

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, Fatih Kosovalı, Talip Toprak, Yasin Yılmaz, Ömer Gündostu, İlhan Var, Cavit Salpat, Bayram Çolak, Özkan Şenol, Cemil İbiş

Antrenör: Cengiz Bayraktar

Goller: Dk.8 Eser Balaban (Milli Eğitim), Dk.12-38-44-46 İlhan Var, Dk.17-34-42 Özkan Şenol, Dk.24 Cemil İbiş, Dk.29-35 Bayram Çolak, Dk.32-39 Cavit Salpat (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

---

Jakamen: 1-Bosna Pırıldar Market: 9

Hakem: Uğur Garan

Jakamen: Erdoğan Kara, Gürsel Çakal, Yavuz Şahin, Kadir Dinç, Güven Bektaş, İsa Müslim, Adem Yıldırım, Hasan Basri, Ertekin Çelik, Bülent Uyarım

Antrenör: Yok

Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Kemal Beşli, Salih Orta, Çetin Karabulut, Yavuz Öztürk, Mücahit Topaloğlu, Ömer Akdeniz, Metin Söle, Murat Alan, Cevat Koç, Hakan Muti

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.3-13-32 Murat Alan, Dk.9-41 Metin Söle, Dk. 10 Hakan Muti, Dk.28 Cevat Koç, Dk.34 (K.Kalesine) Gürsel Çakal, Dk.49 Ömer Akdeniz (Bosna Pırıldar Market), Dk.19 Güven Bektaş (Jakamen)

---

Hakemler Derneği: 4-Akyazı Arena: 8

Hakem: Murat Baş

Hakemler Derneği: Bülent Dirala, Özer Olucak, Arif Sucuoğlu, Kadir Şahin, Süleyman Hilmi Metin, Osman Kösemen, Oğuzhan Şenler, Asım Dorak, Özgür Ömez, Ahmet Öztürk, Haydar Çay

Antrenör: Abdülkadir Demirağ

Akyazı Arena: Bahattin Atmaca, Akif Akçay, Ali Uzuner, Hasan Öztürk, Hasan İbaç, İbrahim Altuntaş, Hüseyin Kalyoncu, Ozan Pirinç, Mustafa Yavuz, Miktat Bakır

Antrenör: Ramazan Kalyoncu

Goller: Dk.7-22-37-50 Hasan Öztürk, Dk.8 Hasan İbaç, Dk.36 Ali Uzuner, Dk.40 Mustafa Yavuz, Dk.43 Hüseyin Kalyoncu (Akyazı Arena), Dk.10-31 Özgür Ömez, Dk.24 Arif Sucuoğlu, Dk.41 Oğuzhan Şenler (Hakemler Derneği)

---

SEM Sürücü Kursu: 6-Ozan Beton: 3

Hakem: Murat Baş

SEM Sürücü Kursu: Haldun Memiş, Yusuf Koç, Yılmaz Karaaslan, Ali Fuat Eren, Özcan Sevinç, Ahmet Öksüz, Cengiz Gündüz, Ercan Önsel, Özcan Sönmez

Antrenör: Yusuf Koç

Ozan Beton: Recep Eşkin, Yaşar Kamber, Ejder İkiz, Beyler Gökçe, Temel Tarım, Volkan Şahinoğlu, Köksal Ok, Ali Abanoz (K.Kart), Levent Alkan, Erdoğan Talay, Ercüment Akagündüz, İsmail Demir

Antrenör: Mustafa Püskül

Goller: Dk.3-48-50+2 (Pen.) Yusuf Koç, Dk.19 Ercan Önsal, Dk.23-40 Ali Fuat Eren (SEM Sürücü Kursu), Dk.21 Beyler Gökçe, Dk.29 Volkan Şahinoğlu, Dk.49 (Pen.) Beyler Gökçe (Ozan Beton)

Kırmızı Kart: Dk.50 Ali Abanoz (Ozan Beton)

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

09 Haziran Pazar

Saat 20.00 Pulat Yılmazer İnşaat-Ses-San Makine&Adak Elektrik (Hakem: Ahmet Alemdar)

Saat 21.00 SGK-Krinan Makine (Hakem: Haydar Çay)

Saat 22.00 HT Kuyumculuk-Suev İnşaat (Hakem: Gökhan Kahyacık)

Saat 23.00 TÜVASAŞ-Lezita Piliç (Hakem: Engin Bıçak)

---

10 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Hun İlaçlama-Burakcan İnşaat (Hakem: Gökhan Üresin)

Saat 21.00 Efsane-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi (Hakem: Murat Taşçıkar)

Saat 22.00 Akyazı Apsuvara-Beşkardeşler Mobilya (Hakem: Ertuğrul Kardeş)

Saat 23.00 Paksan Kireç-Parkoil İmparator Tur (Hakem: Ozan Zımba)

---

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
Olgunlar Turnuvası
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.