Demirspor U14 Grup Şampiyonu olarak dönüyor

FLAŞ HABER

 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Demirspor U14 Grup Şampiyonu olarak dönüyor

19 Mayıs 2014 Pazartesi 16:59

Zonguldak’ta oynana Türkiye U-14 Şampiyonası grup müsabakalarında İlimizi başarıyla temsil eden Demirspor U-14 final müsabakasını penaltı atışları sonucunda kazanarak Zonguldak grup şampiyonu oldu.Bu haberi Tweet et

Demirspor U14 Grup Şampiyonu olarak dönüyor Zonguldak’ta oynana Türkiye U-14 Şampiyonası grup müsabakalarında İlimizi başarıyla temsil eden Demirspor U-14 takımı bugün Fener Stadında oynadığı final müsabakasını penaltı atışları sonucunda kazanarak Zonguldak grup şampiyonu oldu.

MAÇ 1-1 SONA ERDİ

İlk yarısı 0-0 Berabere sona eren Demirspor- İstanbul Gençlerbirliği maçının ikinci yarısında Demirspor 45. Dakikada Mete’nin golüyle 1-0 Öne geçti. Maçın sonlarına doğru 68. Dakikada Gençlerbirliği beraberliği sağladı ve maç seri penaltı atışlarına gitti. Penaltı atışlarında başarılı olan Demirspor U-14 Takımı maçı 5-3 kazanarak Zonguldak Grubu şampiyonu olarak tarihi bundan sonra bildirilecek ikinci gruba katılmayı başardı.

SİNAN EROL SEVİNÇTEN HAVALARA UÇTU

Maçın Demirspor lehine bitmesinden sonra sahada bir sevgi yumağı oluştu. Demirspor genel kaptanı Sinan Erol sevincini bizlerle paylaşırken “ Demirspor daha önce ikinci grupta ilk sekize kalarak Türkiye’de ilk sekiz’e girdi. Bugün de maçı kanarak şampiyon olduk ve şu anda ilk 16’ya girdik. Çocuklarımı sevinçten kucaklıyorum “ Diye konuştu.


HABER: SIRRI ŞANLI


Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x