Demirspor U14 ilk sekizde tamamladı
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Demirspor U14 ilk sekizde tamamladı

02 Haziran 2014 Pazartesi 15:14

Demirspor U14 Takımı Türkiye U-14 Şampiyonası 2. Etap grup maçlarında hiç yenilgi almamasına rağmen şanssızlıklar sonucu ilk sekizde tamamlayarak şehrimize döndü.Bu haberi Tweet et

Demirspor U14 ilk sekizde tamamladı

 Balıkesir Ayvalık’ta oynanan Türkiye U-14 Şampiyonası 2. Etap karşılaşmalarında İlimizi temsil eden Demirspor U-14 Takımı Balıkesir Bölgesi hakemlerini geçemedi ve hiç yenilgi almamasına rağmen şanssızlıklar sonucu bu grup maçlarını ilk sekizde tamamlayarak şehrimize döndü.İlk karşılaşmayı 3-0 gibi farklı kazanan Demirspor ikinci karşılaşmasında İstanbul ekibi ve alt yapıda söz sahibi Damlaspor karşısında 1-0 Önde olmasına rağmen verilmeyen bir penaltı ve daha sonrasında maçın hakeminin yarattığı bir golle 1-1 Berabere kaldı. Son karşılaşmasında ise yine bir İstanbul ekibi Seyrattepe ile karşı karşıya gelen Demirspor U-14 takımı 1-0 geride kaldığı karşılaşmada A. Mirza ile beraberliği yakaladı ama bu maçı yöneten hakem de elinden geleni yaptı ve maçın 1-1 Berabere sonuçlanmasını sağladı.


Böylece Demirspor, Damlaspor’un galibiyeti sonrasında ikinci olarak şehrimize dönmek zorunda kaldı. Maç sonrasında görüştüğümüz Demirspor Genel Sekreteri Sinan Erol “ göz göre göre hakkımız yendi. Gençlerimiz başarılı bir futbol oynadılar ancak, bir türlü Balıkesir bölgesi hakemlerini geçemediler. Ama alt yapı olarak yine de başarılı bir sezon geçirmenin sevinci ile Sakarya’ya dönüyoruz. “ Diye konuştu.


HABER: SIRRI ŞANLI


Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x