Serdivanspor sahadan çekildi ! Böyle bahane hiç görülmedi !
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Serdivanspor sahadan çekildi ! Böyle bahane hiç görülmedi !

22 Nisan 2015 Çarşamba 11:27

Sakarya U-16 Futbol liginde Geyve şehir stadında oynanan maçta Serdivanspor Antrenörü Günay Uçar eşi görülmemiş bir bahane ile takımını sahadan çekti.Bu haberi Tweet et

Serdivanspor sahadan çekildi ! Böyle bahane hiç görülmedi !

Sakarya U-16 Futbol liginde Geyve şehir stadında oynanan maçta Serdivanspor Antrenörü Günay Uçar eşi görülmemiş bir bahane ile takımını sahadan çekti.


Alınan bilgilere göre Geyve’de oynanan maçta rakip takım Serdivanspor’u adeta sahasına hapseden Geyvespor, Serdivanspor teknik yönetiminin sahanın dışında bir yerde lastik yakılmasını mazeret gösterip sahadan çekilmesi sonucu karşılaşmadan hükmen galip ayrıldı.

Böyle bahane görülmedi

Geyvespor ile Serdivanspor maçı oynanırken saha ile alakası olmayan bir yerde roman vatandaşlar bölge temizliği yaptıkları bir anda lastik yaktılar. Bunu görüp kızan Serdivanspor antrenörü maçın orta hakemine maçı tatil et diye çıkışta bulundu. Ancak maçın orta hakemi karşılaşmayı devam ettirdi. Serdivanspor Antrenörü Günay Uçar  hakeme kızarak takımını sahadan çekti.

Geyvespor herzaman misafirperverdir

Yaşanan olaylar sonrası Geyvespor Teknik sorumlusu Fikret Avcı; Geyve ilçemize gelen tüm takımlara Geyve’ye yakışır şekilde misafirperver bir şekilde davranmalarına rağmen “Biz bu ateşi yakanları biliyoruz diye maksatlı ve kinayeli konuşan Serdivanspor teknik yönetimine şaşkınlıkla bakıyor ve kınıyoruz.

Avcı; Biz Geyve’de vitrin oluşturalım vitrini güzellikle dolduralım diye uğraşı, emek verdiğimiz spor camiamızda kısır çekişmelerin ve değişik düşüncelerin dışında olmak istiyoruz. Galibiyet sevincinin güzelliği kadar mağlubiyet olgunluğu da olmalıdır diyen Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı adeta amatör sporun özetini çıkardı.Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x