Harmanlıkspor’dan Alaağaç’a 5i bir yerde
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Harmanlıkspor’dan Alaağaç’a 5i bir yerde

23 Kasım 2017 Perşembe 21:58

Harmanlıkspor U19 Alaağaçspor U19 takımını 5-0 yenerken oynadığı futbolla göz doldurdu, yeşil beyazlılar B grubunda iddialarını sürdürdü, Alaağaçspor kalecisi Murat mükemmel kurtarışları ile fazla farkı önlediBu haberi Tweet et

Harmanlıkspor’dan Alaağaç’a 5i bir yerde

Programlı makine gibi futbol

Harmanlıkspor U19 futbolcuları maçta diziliş ve oyun sistemlerine göre adeta programlanmış makine gibi oynadılar. Tribünde az sayıdaki izleyici Harmanlıksporlu futbolcuların oyunlarını çok beğendi.

Foto galeriye git

Murat fazla farkı önledi

Alaağaçspor U19 futbolcuları maçta fazla varlık gösteremediler ve oyunu kendi yarı alanlarında kabul ettiler, Alaağaçspor kalecisi Murat peş peşe yaptığı çok önemli kurtarışlar ile 5-0 dan daha fazla olabvilecek tarihi bir farkı önledi.


İlk yarı 3 gol

Harmanlıkspor ilk golü 22 dakikada Tunahan ile buldu, 32.dakikada M. Ali, 34 dakikada M. Yılmaz  birer gol daha atınca devre 3-0 sona erdi.

İkinci yarı 2 gol daha

Maçın ikinci yarısı Harmanlıkspor forvetleri ile Alaaçağspor savunması arasında geçti. 70 dakikada M. Ali kendisinin 2, takımının 4. Golünü attı. Maçta son sözü M. Ali’nin yerine giren Bedirhan söyledi ve skoru ilan etti: 5-0Suat BeyenalSaha: Erenler suni çim

Hakemler: Muhammet Kantaroğlu** Çetin Ateş** Kerem Şenneyli**

Harmanlıkspor U19: Emircan*** İhsan*** K. İlhan*** Yiğit*** Görkem***  M. Yılmaz*** A. Emir*** Yakuphan*** (Yunus**) Tunahan*** (Efe**) M. Ali*** (Bedirhan**)

Antreenör: Tevfik Tetik

Alaağaçspor U19: Murat** M. Enes* Serkan* Ali* Berkay* M. Ertuğrul* Taner* Ümit* Yusuf* Enes* (Eray*)

Antrenör: Özcan Bulut

Goller: Dk. 22 Tunahan, Dk. 32-70 M. Ali, Dk. 34 M. Yılmaz, Dk. 85 Bedirhan (Harmanlıkspor U19)Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x