Olgunlar Kategorisinde Şampiyon Eryapı
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Olgunlar Kategorisinde Şampiyon Eryapı

20 Ağustos 2017 Pazar 18:14

Gazi Metal 29.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 38.akşamında oynanan “Olgunlar” kategorisi final maçında, Suev İnşaatı penaltı atışları sonunda 5-4 mağlup eden Eryapı şampiyon oldu.



Bu haberi Tweet et

Olgunlar Kategorisinde Şampiyon Eryapı

  Gazi Metal 29.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 38.akşamında oynanan “Olgunlar” kategorisi final maçında, Suev İnşaatı penaltı atışları sonunda 5-4 mağlup eden Eryapı şampiyon oldu. 

PLAKAMIZI YAZDILAR! 5-4
Kadrolarında eski ve yeni bir çok eski amatör ve profesyonel futbolcuları bulunduran 2 takımın mücadelesi, genelde orta saha şeklinde geçti. 25’er dakikadan 2 devre halinde, 7’şer kişiyle oynanan “Olgunlar” kategorisinin final maçının normal süresinde gol atılmadı. Hiç uzatmaya gitmeden seri penaltı atışlarına geçildi ve bu atışlar sonunda 5 penaltının 4’ünü gole çeviren Eryapı, karşılaşmadan 5-4 galip ayrılarak 2017 yılının şampiyonu oldu. Üçzüncülük dördüncülük maçında ise Akyazı Öztürkler Market, Sude Gıda’yı 7-2 yenerek turnuvanın üçüncüsü oldu.





Akyazı Öztürkler Market: 7-Sude Gıda: 2

Hakemler: Uğur Garan, Anıl Garan, Hüseyin Uçar

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Ömer Dere, Sadettin Dağlı, Murat Çavdar, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk, Ayhan Muşmuloğlu

Antrenör: Celal Çevik

Sude Gıda: Süleyman Yetim, Metin Öztürk, Mustafa Şenol, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Erdem Baykan, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu

Antrenör: Metehan Faydalı

Goller: Dk.10-12 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.31 Sadettin Dağlı, Dk.45 Fahrettin Berk, Dk.46-50+1 Ömer Dere, Dk.50 Ayhan Muşmuloğlu (Akyazı Öztürkler Market), Dk.24 Mustafa Şenol, Dk.33 Hakan Ergünoğlu (Sude Gıda)

Sarı Kartlar: Dk.16 Sadettin Dağlı (Akyazı Öztürkler Market), Dk.40 İdris Kaymak (Sude Gıda)


---

Suev İnşaat: 4-Er Yapı: 5 (Penaltılar)

Hakemler: Atilla Karaoğlan, Hakan Adlı, Hakan Can Yılmaz

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Turgut Okan, Sedat Memiş, Yusuf Gergin, Güngör Açıkgöz, Tuncay Budakin, Turhan Taşkın, İrfan Şimşek

Antrenör: Turan Varkan

Er Yapı: Ahmet Ediz, Özcan Tanıl, Berat Ferik, Yasin Usta, Şenol Kargün, Ufuk Cıbırlar, Soner Neliker, Birol Yavuz, Akan Mıhçı

Antrenör: Bayram Çolak

Sarı Kartlar: Dk.28 Yasin Usta (Er Yapı), Dk.28 Sedat Memiş, Dk.39 Güngör Açıkgöz, Dk.45 (Yedek Kulübesi) Selçuk Başak (Suev İnşaat)

PENALTILAR: Normal süresi 0-0 biten maç penaltılara gitmiştir. Penaltılarla ilgili durum aşağıdaki gibidir.

Suev İnşaat: Tuncay Budakin (Gol), Güngör Açıkgöz (Aut), Turhan Taşkın (Gol), Sedat Memiş (Gol), Yusuf Gergin (Gol)

Er Yapı: Soner Neliker (Gol), Şenol Kargün (Gol), Ufuk Cıbırlar (Gol), Birol Yavuz (Gol), Akan Mıhçı (Gol)



Olgunlar Kategorisi

Gol Kralı: Habib Aydın (14 Gol-Akyazı Öztürkler Market), ödülünü Sakaryaspor Teknik Direktörü Osman Özdemir takdim etmiştir.

En az gol yiyen kaleci: Ahmet Ediz (Er Yapı Bosna) ödülünü Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın vermiştir.

Fair-Play: Sakarya Sanatkarlar Odası’nın ödülünü Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin takdim etmiştir.

Ali Abanoz En Değerli Oyuncu Ödülü: Tuncay Budakin (Suev İnşaat) Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe vermiştir.

İkinci Takım: Suev İnşaat’ın ödülünü Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım takdim etmiştir.

Şampiyon Takım: Er Yapı Bosna’nın ödülünü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu vermiştir.


Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler



@name x