Olgunlar Turnuvası'nda Görkemli Açılış

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 30'uncusu gerçekleştirilen Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen görkemli açılış töreni ile start aldı. Gazi Metal Sponsorluğunda gerçekleştirilen Turnuvanın açılış gecesinde adeta ünlü akını vardı

Plaj Futbolu organizasyonlarının vazgeçilmez ismi  ünlü spor spikeri Oktay Sarı'nın sunuculuğunu üstlendiği organizasyonda Turnuva Genel Koordinatörü Ömer Bektaş ile Turnuva Tertip Komitesi Başkanı ve Ticaret Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi Müdürü Mithat Şahin yaptıkları konuşmalarda turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Gazi Metal firması olmak üzere tüm destek verenlere teşekkür ettiler.

ŞÖHRETLER RENK KATTI   

30. Olgunlar Futbol Turnuvası’nın açılışında oynanan gösteri maçında Tuncay Şanlı’nın kaptanlığını yaptığı takımda Veysel Beşik, İbrahima Yattara, Semavi Uzun, Mahmut Hanefi Erdoğdu, Anıl Abanoz, Mehmet Akyüz ve Adem Cebeci yer aldı. Ümit Karan’ın kaptanlığını üstlendiği takımda ise Serdar Kulbilge, Mert Korkmaz, Emre Aşık, Hamit Altıntop, Hasan Kabze, Abdurrahman Dereli, Murat Hacıoğlu ve Hakan Ünsal gibi yıldız isimler yer aldı.

Ertaş Harita: 7-Hendek M.T.A.L.: 3

Hakem: Gökhan Kahyacık

Ertaş Harita: Fırat Çakmak, Ersin Başaran, Fatih Sarman, Serhat Karakaydar, Metin Aydınlı, Zafer Durmaz, Ali Mumcu, Sinan Sarı, Ömer Örçün, Kadir Murat Şen

Antrenör: Suat Onar

Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Serkan Yılmaz, Ömer Akın, Serdar Başkan, Gökhan Şentürk, Fatih Aydın, Kadir Akdağ, Akif Yeşil, İrfan Köroğlu

Antrenör: Akif Yeşil

Goller: Dk.8 Ali Mumcu, Dk.12 Metin Aydınlı, Dk.14 Fatih Sarman, Dk.17-24 Kadir Murat Şen, Dk.27 Zafer Durmaz, Dk.38 (Pen.) Sinan Sarı (Ertaş Harita), Dk.20 Ömer Akın, Dk.43-48 İrfan Köroğlu (Hendek M.T.A.L.)

---

          Orta Nakliyat Sapakspor: 0-Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı: 8

Hakem: Ferhat Alkan

Orta Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Sebahattin Kuyumcuoğlu, Salih Orta, Fatih Altay, Rıfat Deniz, Engin Akyıldız, Ersoy Yıldırım, Umut Avcı, Erdoğan Talay, Enver Deniz, Şaban Özden, Şemsi Çınar, Şenol Yıldız

Antrenör: Recep Durak

Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı: Engin İrdem, Özcan Tanıl, Turgut Okan, Halil Karaaslan, Bayram Çolak, Soner Neliker, Şenol Kargün, Birol Yavuz, Tuncay Budakin, Akan Mıhçı, Yasin Usta, Musa Avcı

Antrenör: Bayram Çolak

Goller: Dk.17 Şenol Kargün, Dk.18 Bayram Çolak, Dk.24-45-48 Tuncay Budakin, Dk.26 Birol Yavuz, Dk.30-44 Soner Neliker(Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı)

Sarı Kart: Dk.28 Rıfat Deniz (Orta Nakliyat Sapakspor)

---

Gazi Metal 30ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Programı

          21 Haziran Perşembe

Saat 19.00 SAFAMDER-Barres Lazer (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.00 İzrek Automotive Labels-Çiftçi Kardeşler (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Ada Lider (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 KuyudibiSavaşspor-Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi (Gençler)

Saat 23.00 BiesCafeSerdivan-SamsungTelemarket (Genç Olgunlar)

          22 Haziran Cuma

Saat 19.00 ENMA İnşaat-Eriş F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.00 Topçuoğlu Koltuk-Teknik Damper (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Akyazı Samastı İnşaat-Beyaz Köşk (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Derman Süt Ürünleri-Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü (Olgunlar)

Saat 23.00 Selçuk Borinli Mobilya-Gündoğdu Elektrik&Ogün Bağlantı (Olgunlar)

          23 Haziran Cumartesi

Saat 19.00 Umut Oto-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.00 Masal İnşaat-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Mavi Yapı-Ertaş Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Türk Yapı&Kaya Ahşap-Akçamlar Oto (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-Uzman Kimya (Genç Olgunlar Kategorisi)

          24 Haziran Pazar (SeçimNedeniyle Maç Yapılmayacaktır)

          25 Haziran Pazartesi

Saat 19.00 Beş Kardeşler Mobilya-Hamarat Kuyumculuk (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.00 Remax Hür-TOYOTA (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Yaymak Makine-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 UMPA Gıda-Sakarya Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Değirmencik Yağmur Halı Yıkama-Uluss İnşaat (Genç Olgunlar)

---

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.