Akademi Liginde haftanın programı
 Coca Cola Gelişim liginde yer alan takımlarımızdın U-14-15 ve U-16’ların bu haftaki rakibi İstanbulspor. Sakaryaspor U-14 ve U-15 Takımlarımız Cumartesi günü İstanbul Küçükçekmece Halkalı Etap Stadında İstanbulspor’un konuğu olacaklar. Sakaryaspor U-16 takımı da yine Cumartesi günü saat 12.30’da Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı tesislerinde İstanbulspor U-16 Takımı ile karşılaşacak.

 

27 Mart Pazar günü ise Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı tesislerinde saat 12.00’da Sakaryaspor- Gölcükspor U-17 Karşılaşması ve aynı stadta saat 14.00’da ligin bitimine 4 Hafta kala şampiyonluğunu garantileyen Sakaryaspor U-19 Takımı Düzcespor U-19 takımını konuk edecek.

 

HAFTANIN PROGRAMI :

26 MART 2016 CUMARTESİ

Halkalı Etap Stadı                          12.30     İstanbulspor- Sakaryaspor U-14

      “        “       “                             14.30     İstanbulspor- Sakaryaspor U-15

Ekrem Karaberberoğlu alt yapı      12.30     Sakaryaspor-İstanbulspor U-16

27 MART 2016 PAZAR

Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı     12.00  Sakaryaspor-Gölcükspor  U-17

    “               “                 “      “       14.00  Sakaryaspor- Düzcespor  U-19

U-14’LER

                                                        O G B M A Y AV P

1.YEŞİL BURSA A.Ş.                   23 16 5 2 57 18 39 53

2.SAKARYASPOR A.Ş.               23 17 2 4 48 22 26 53

3.BALIKESİRSPOR                     23 14 3 6 65 36 29 45

4.KARTALSPOR                          23 14 3 6 43 19

 U-15’LER

                                                       O G B M A Y AV P

1.İNEGÖLSPOR                          23 14 8 1 66 15 51 50

2.KOCAELİ BİRLİK SPOR        23 14 7 2 52 24 28 49

3.SAKARYASPOR A.Ş.             23 13 5 5 51 22 29 44

U-16’LAR

                                                      O G B M A Y AV P

1.İNEGÖLSPOR                         23 15 5 3 44 20 24 50

2.BALIKESİRSPOR                   23 14 7 2 54 25 29 49

3.KARTALSPOR                        23 14 6 3 52 20 32 48

4.SAKARYASPOR A.Ş.             23 11 8 4 41 23 18 41

 U-17’LER

                                                      O G B M A Y AV P

1.İNEGÖLSPOR                         20 14 4 2 37 16 21 46

2.DARDANELSPOR A.Ş.          19 14 1 4 54 15 39 43

3.BURSA NİLÜFERSPOR         20 10 3 7 32 25 7 33

4.KOCAELİ BİRLİK SPOR       19 9 3 7 32 27 5 30

5.SAKARYASPOR A.Ş.            19 8 2 9 32 32 0 26

--------------------------------------------------------------------------------------------

U-19’LAR

                                                       O G B M A Y AV P

1.SAKARYASPOR A.Ş.              24 17 3 4 68 29 39 54

2.KOCAELİ BİRLİK SPOR         24 14 5 5 54 29 25 47

3.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 24 12 4 8 43 40 3 40

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.