İsmail Gürses’i istifaya davet ettiler
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


İsmail Gürses’i istifaya davet ettiler

16 Mayıs 2018 Çarşamba 12:27

Sakaryaspor’da yaşanan istifa krizlerinin ardından bugün Tatangalar çok sert bir açıklama yaptı.Bu haberi Tweet et

İsmail Gürses’i istifaya davet ettiler

 Sakaryaspor’da yaşanan istifa krizlerinin ardından bugün Tatangalar çok sert bir açıklama yaptı. Yeşil Siyahlılar başkan İsmail Gürses’i istifaya davet ettiİŞTE O AÇIKLAMA 

Değerli Sakaryasporlular;
Bandırma gibi zorlu bir virajı aşmanın mutluluğunu malesef 24 saat yaşayamamaktayız!
Sezon başından beri kriz yönetemeyen Sakaryaspor yönetim kurulu başkanı Sayın İsmail Gürses bizlere ve bu şehire derhal açıklama yapmalıdır.
Şehrin kenetlendiği Bandırma karşılaşması öncesi yönetim kurulundan istifasını veren iki yöneticinin, Bandırma maçının kazanılmasından sonra istifalarının kabul edilmediğinin internet haber sitelerince duyurulması çok büyük bir kaos ortamı yaratmıştır.
Yönetim kurulu başkanı İsmail Gürses’e,tribün liderlerimiz tarafından ulaşıldığında “benim bilgim yok” cevabını vermiştir.Sakaryaspor klübü başkanının haberi olmadan nasıl böyle bir karar alınır, nasıl böyle bir açıklama yapılır! Durumun vahimiyetini, o makamın nasıl ayaklar altına alındığı siz değerli kamuoyunun taktirine bırakıyoruz!
Kendisinden talebimiz ; Bu açıklama bilgisi dahilinde yapılmadığını yazılı olarak Sakaryaspor internet sitesinden kamuoyuyla ve bizlerle paylaşmasıdır.Aksi halde bu durumda başkanlık koltuğunda kaos ortamını yönetemediği, hakkaniyetle görevini yerine getiremediği anlamış bulunmaktayız.
Bu nedenle İsmail Gürses’i İSTİFA’ya davet ediyoruz.
Futbolcularımızla birlikte şampiyonluğa inanan siz değerli büyük Sakaryaspor taraftarının bu ortamda ne kadar başarılı olabileceğini dosta düşmana göstereceğiz...
İNANANLAR ASLA KAYBETMEZ!
Saygılarımızla;
TATANGALAR


Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Kemal Atma 1 gün önce yorumlandı

tribun mafialigini birakinda takiminiz destekleyin. sizemi kaldi kulubun ic isleri...

0 Kişi beğendi.