banner186
banner181

Olgunlarda 22.akşam maç sonuçları

Ozan Beton: 5-SGK: 5
Hakem: Suat Güz
Ozan Beton: Recep Eşkin, Levent Alkan, Ejder İkiz, Beyler Gökçe, Volkan Şahinoğlu, Köksal Ok, Ali Abanoz, Erdoğan Talay, Ercüment Akagündüz
Antrenör: Mustafa Püskül
SGK: Halim Gönül, Yüksel Kadıoğlu, Muammer Keçici, Yahya Akyol, Ali İhsan Tarım, Yılmaz Demir, Abdullah Şentürk, Halil Bilir
Antrenör: Aytaç Akın
Goller: Dk.2-14-50 Volkan Şahinoğlu, Dk.9-22 Beyler Gökçe (Ozan Beton), Dk.8-36-40-46 Yılmaz Demir, Dk.33 Yahya Akyol (SGK)
---
 
Çiftçi Kardeşler: 0-SEM Sürücü Kursu: 3
Hakem: Burak Olcar
Çiftçi Kardeşler: Ahmet Taşkın, Fuat Karadağ, Münir Uçar, Fevzi Açıkgöz, Akif Arslan, Yener Ersoy, Yusuf Örengül, Tamer Arancı, Recep Durak
Antrenör: Behçet Durak
SEM Sürücü Kursu: Haldun Memiş, Yusuf Koç, Yılmaz Karaaslan, Nail Kurt, Ahmet Öksüz, Esat Koç, Ali Fuat Eren, Ali Çebi, Özcan Sönmez, Özcan Sevinç
Antrenör: İbrahim Ulaş
Goller: Dk.35-38 Ali Çebi, Dk.47 Özcan Sevinç (SEM Sürücü Kursu)
---
 
Beşkardeşler Mobilya: 3-AR Metal: 2
Hakem: Kamil Turan
Beşkardeşler Mobilya: Fatih Özaltın, Mustafa Yıldırım, Mithat Başar, Aydın Tarım, İsmet Durak, Bahtiyar Kaya, Sinan Kahraman, Kadir Kurtuluş, Kamil Arıbal, Cemal Çavuşlar
Antrenör: Cemal Çavuşlar
AR Metal: İsa Durmuş, Abdullah Dayıoğlu, Naim Sarı, Yalçın Demir, Yılmaz İpek, Uğur Tellioğlu, Taner Yazıcı, Hüseyin Polat 
Antrenör: Özcan Tanıl
Goller: Dk.19-48 Kadir Kurtuluş, Dk.36 Kamil Arıbal (Beşkardeşler Mobilya), Dk.25 Taner Yazıcı, Dk.44 Abdullah Dayıoğlu (AR Metal)
---
 
Hun İlaçlama: 1-Akyazı Apsuvara: 4
Hakem: M.Samet Yavuz
Hun İlaçlama: Hakan Başyazıcı, Bülent Bulut, Erdoğan Ünüvar, Ahmet Hun, Erkan Çetin, İrfan Amasyalı, Teyfik Öztürk, Sinan Esentürk, Atilla Başyazıcı,. Gürsu Başpınar
Antrenör: Ahmet Hun
Akyazı Apsuvara: Salih Aydın, Kadir Cengiz, Yahya Çimen, Şener Dönmez, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk, Habib Aydın, Rahmi Aktürk
Antrenör: İrfan Dinçer
Goller: Dk.5-28 (Pen.)-50 Habib Aydın, Dk.33 Fahrettin Berk (Akyazı Apsuvara), Dk.26 (K.Kalesine) Yahya Çimen (Hun İlaçlama) 

---
25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
 
29 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 Ses-San Makine&Adak Elektrik-Hakemler Derneği (Hakem: Ferhat Alkan)
Saat 21.00 Burakcan İnşaat-Adasu HES (Hakem: Müjdat Duman)
Saat 22.00 Parkoil İmparator Tur-Efsane (Hakem: Haydar Çay)
Saat 23.00 Jakamen-Düzce Olgunlar (Hakem: Uğur Garan)
---
 30 Haziran Pazar
Saat 20.00 Milli Eğitim-Pulat Yılmazer İnşaat (Hakem: Mesut Öztürk)
Saat 21.00 Suev İnşaat-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi (Hakem: Ahmet Alemdar)
Saat 22.00 Kaynarca Ayan İnşaat-Mahsa İnşaat (Hakem: Gökhan Kahyacık)
Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar Market (Hakem: Engin Bıçak)
---

Anahtar Kelimeler:
Olgunlar Trnuvası
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.