banner186
banner181

Olgunlarda 4.gün sonuçları

 Pulat Yılmazer İnşaat: 4-Ses-San Makine&Adak Elektrik: 0

Hakem: Mehmet Alemdar

Pulat Yılmazer İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Mehmet Uçar, Coşkun Belat, Hakan Dursun, Ercan Sofuoğlu, Bülent Belat, Aydın Şahin, Özgür Yusuf Reisoğlu, Musa Şahin, Abdullah İleli, Metin Kılıç

Antrenör: Sinan Tanta

Ses-San Makine&Adak Elektrik: Servinç Tanık, Fevzi Üzel, Cihan Yıldız, Özdemir Duman, Harun Duran, Recep Yıldız, Tuna Başar İşlek, Adnan Adak, Nihat Akın, Selçuk Gürel

Antrenör: Asır Uslu 

Goller: Dk.5 Bülent Belat, Dk.33 Aydın Şahin, Dk.38 Coşkun Belat, Dk.39 Metin Kılıç (Pulat Yılmazer İnşaat)

---   

 Krinan Makine: 6-S.G.K.: 1

Hakem: Haydar Çay

Krinan Makine: Adem Beşli, Yüksel Gümüş, Nejat Ersin, Osman Altıntaş, Narin Çınar, Ogün Öztürk, Abdullah Azizoğlu, Metin Yıldız, Adnan Esen, Göksel Argun

Antrenör: Metin Yıldız

Sosyal Güvenlik Kurumu: Mahmut Cimbat, Yılmaz Demir, İbrahim Ceylan, Muammer Keçici, Yüksel kadıoğlu, Ali İhsan Tarım, Ali Kudu, Yahya Akyol, Halil Bilir, Abdullah Şentürk

Antrenör: Aytaç Akın

Goller: Dk.12 Nejat Ersin, Dk.13-46-49 Metin Yıldız, Dk.35 Narin Çınar, Dk.43 Yüksel Gümüş (Krinan Makine), Dk.17 Yahya Akyol (S.G.K.)

---

 Suev İnşaat: 5-H.T. Kuyumculuk: 3

Hakem: Gökhan Kahyacık

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Faruk Sarman, Hakan Çimen, Tuncay Budakin, Turan Taşkın, Sadettin Demirtaş, Mustafa Kocabey, Sedat Altıntaş

Antrenör: İrfan Arkan

H.T.Kuyumculuk: Mehmet Büyüksarı, Ulaş Meyan, Serhat Bozkurt, Ahmet Haşlak, Ali Yılmaz, Süleyman Çelik, Ersin Sarı

Antrenör: Hakan Tenekeci

Goller: Dk.3-6 Ahmet Haşlak, Dk.27 Ulaş Meyan (H.T. Kuyumculuk), Dk.4 Turan Taşkın, Dk.32 Mustafa Kocabey, Dk.35 Sadettin Demirtaş, Dk.47 Faruk Sarman, Dk.50+1 Sedat Altıntaş (Suev İnşaat)

--- 

 TÜVASAŞ: 5-Lezita Piliç: 1 

Hakem: Engin Bıçak

TÜVASAŞ: Muhsin Öztunç, Hüseyin Toç, Engin Özdemir, Mevlüt Akbaş, Ahmet Demir, Şemsettin Ege, Aydın Kurucu, Hakan Ergünoğlu, Levent Berber, Mustafa Kantarcıoğlu

Antrenör: Murat Çiçek

Lezita Piliç: Zeki Dönmez, Ahmet Erdoğan, Faruk Baştürk, Vedat Temizel, Bülent Hatipoğlu, Edip Dokumacı, Bülent Yılmazcan, Muzaffer Karabulut, Mehmet Sarı, Yalçın Dingenç, Nedim Çalman, Ersin Bilgin

Antrenör: İrfan Şimşek

Goller: Dk.5 Aydın Kurucu, Dk.11 Hüseyin Toç, Dk.19 Mevlüt Akbaş, Dk.32-44 Ahmet Demir (TÜVASAŞ), Dk.15 Yalçın Dingenç (Lezita Piliç)

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

10 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Hun İlaçlama-Burakcan İnşaat (Hakem: Gökhan Üresin)

Saat 21.00 Efsane-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi (Hakem: Murat Taşçıkar)

Saat 22.00 Akyazı Apsuvara-Beşkardeşler Mobilya (Hakem: Ertuğrul Kardeş)

Saat 23.00 Paksan Kireç-Parkoil İmparator Tur (Hakem: Ozan Zımba)

---

11 Haziran Salı

Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk-Türk Temizlik (Hakem: Salim Karahan)

Saat 21.00 Gün İnşaat&Coşkunspor-AR Metal (Hakem: Arif Sucuoğlu)

Saat 22.00 Katlı Pazar Yeri&Musa Giyim-Sakarya Ertaş Harita (Hakem: Mehmet Akıncık)

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Kaynarca Ayan İnşaat (Hakem: Mehmet Öztürk)

 

Anahtar Kelimeler:
Olgunlar Turnuvası
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.