banner181

Olgunlarda 9.akşam maçları

 TÜVASAŞ: 2-Krinan Makine: 0

Hakem: Cüneyt Say

TÜVASAŞ: Muhsin Öztunç, Hüseyin Toç, Engin Özdemir, Mevlüt Akbaş, Ahmet Demir, İhsan Sezer, Şemsettin Ege, Aydın Kurucu, Hakan Ergünoğlu, Mustafa Kantarcıoğlu

Antrenör: Murat Çiçek

Krinan Makine: Adem Beşli, Naim Çınar, Ogün Öztürk (K.Kart), Göksel Argun, Yüksel Gümüş, Osman Altıntaş, Deniz Engin, Nejat Ersin

Antrenör: Sinan Panta

Goller: Dk.18 Aydın Kurucu, Dk.28 Hüseyin Toç (TÜVASAŞ)

Kırmızı Kart: Dk.50+1 Ogün Öztürk (Krinan Makine)

 Parkoil İmparator Turizm: 4-H.T. Kuyumculuk: 4

Hakem: Ahmet Eşsiz

Parkoil İmparator Turizm: Muhammed Sorgun, Özcan Bulut, Gökhan İşçi, Yakup Aynacı, Ayhan Muşmuloğlu, Aydın Özmert, İlyas Asan, Ahmet Recep Koşar, Namık Kemal Yılmaz

Antrenör: Kürşat Kaan Habalı

H.T.Kuyumculuk: Ender Özdemir, Yusuf Çelik, Süleyman Çelik, Serkan Kunduz, Ahmet Haşlak, Ersin Sarı

Antrenör: Hakan Tenekeci

Goller: Dk.9-43 Aydın Özmert, Dk.21 Gökhan İşçi, Dk.33 Ayhan Muşmuloğlu (Parkoil Turizm İmparator), Dk.14 Ahmet Haşlak, Dk.32 Serkan Kunduz, Dk.36 (K.Kalesine) Yakup Aynacı, Dk.38 Yusuf Çelik (H.T. Kuyumculuk)

---

 Adasu HES: 2-Akyazı Apsuvara: 2

Hakem: Mustafa Gürçağlar

Adasu HES: Mesut Özkan, Latif Yan, Mehmet Yılmaz, Hasan Sabri Yılmaz, Yusuf Demirbaş (K.Kart), Uğur Çelikarslan, Kamil Yüksel, İzzet Yaldız, Nihat İçyüz, Vedat Tapan

Antrenör: Muhsin Pervane 

Akyazı Apsuvara: Salih Aydın, Şener Dönmez, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk, Hatip Aydın, Hasan Altuntaş, Yahya Çimen, Metin Çakmak

Antrenör: İrfan Dinçer

Goller: Dk.9 Uğur Çelikarslan, Dk.23 Vedat Tapan (Adasu HES), Dk.35 Yahya Çimen, Dk.49 Şener Dönmez (Akyazı Apsuvara)

Kırmızı Kart: Dk.32 Yusuf Demirbaş (Adasu HES)

---

 Suev İnşaat: 8-Efsane: 4

Hakem: Yavuz Yüce

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Haldun Elbirlik, Haydar Koç, Hakan Çimen, Tuncay Budakin, Turan Taşkın, Sadettin Demirtaş, Mustafa Kocabey, Sedat Altuntaş

Antrenör: İrfan Arkan

Efsane: Yusuf Uygun, Çetin Akpınar, Ahmet Kurt, Şenol Çetin, Hasan Eroğlu, Metin Uslu, Fatih Durmaz, Can Dağlıoğlu, Halil Karaaslan

Antrenör: Erdoğan Çakır

Goller: Dk.4-6-36 Mustafa Kocabey, Dk.14-30-36-45 Haydar Koç, Dk.44 Sadettin Demirtaş (Suev İnşaat), Dk.16-26 Hasan Eroğlu, Dk.39 Metin Uslu, Dk.42 Şenol Çetin (Efsane)

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

15 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi-Paksan Kireç (Hakem: Alican Özen)

Saat 21.00 AR Metal-Hun İlaçlama (Hakem: Hüseyin Uçar)

Saat 22.00 Faydalı Kuyumculuk-Katlı Pazaryeri&Musa Giyim (Hakem: Ahmet Öztürk)

Saat 23.00 Beşkardeşler Mobilya-Gün İnşaat&Coşkunspor (Hakem: Yusuf Yıldırım)

---

 16 Haziran Pazar

Saat 20.00 Jakamen-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Hakem: Serkan Gök)

Saat 21.00 Sakarya Ertaş Harita-Boz Metal (Hakem: Mustafa Bal)

Saat 22.00 Düzce Olgunlar-İki Yıldız Çamaşırları (Hakem: Mehmet Çelik)

Saat 23.00 Türk Temizlik-Başak Emlak (Hakem: Diyar Can

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Seyirci 6 yıl önce

Dün akşam suev inşaat ile efsane arasnda oynanan maç çok iyiydi hakemde güzel maç yönetti tebrik ediyorum