Sakaryaspor'da genel kurul kararı
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Sakaryaspor'da genel kurul kararı

15 Mayıs 2018 Salı 11:33

Sakaryaspor yönetimi Bandırma play-off rövanş maçı öncesinde genel kurul kararı aldı. Yeşil Siyahlı yönetimin genel kurul için seçtiği tarihler akıllarda soru işareti bıraktı.Bu haberi Tweet et

Sakaryaspor'da genel kurul kararı

 Sakaryaspor yönetimi Bandırma play-off rövanş maçı öncesinde genel kurul kararı aldı. Yeşil Siyahlı yönetimin genel kurul için seçtiği tarihler akıllarda soru işareti bıraktı.

Sakaryaspor'un dün Bandırmaspor ile oynadığı 2.Lig Play-off çeyrek final rövanş karşılaşması öncesinde toplanan yönetim genel kurul kararı aldı. Yeşil Siyahlıların daha çeyrek final maçına çıkmadan alınan bu karar şaşkınlık yaratırken genel kurul için seçilen tarihler dikkat çekti.

Genel Kurul kararını dün basın kuruluşlarına gönderen Sakaryaspor yönetimi Olağan Genel Kurulun ilk oturumunun 31 Mayıs Perşembe günü yapılacağını duyurdu. İlk oturumda çoğunluk sağlanamaması durumunda ise ikinci oturum 1 ay sonra 30 Haziran Cumartesi günü yapılacak.

NEDEN 1 AY SONRA

Sakaryaspor genel kurulunun ikinci oturumu için 1 ay gibi uzun bir süre belirlenmesi dikkayt çekti. Yeşil Siyahlıların 1.Lig'e çıkması halinde 10 Ağustos'da başlayacak lig öncesinde yeni yönetimin takımı oluşturmak için 30 günlük bir süresi kalacak olması akıllarda soru işareti bıraktı.

Daha önce rutin olarak ilk oturumda çoğunluk sağlanamaması halinde 7 gün sonra ikinci oturumda genel kurul yapılırken bu kez neden böyle bir yol izlendiği merak ediliyor.
Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x